Викладач Львівського державного університету безпеки життєдіяльності долучилася до жіночого форуму лідерства

Яка вона –  сучасна українка?
Українки – сильні й талановиті, наполегливі та працьовиті, розумні й дуже впливові жінки, які багато сторіч змінювали історію не лише власної держави, а й усього світу.
У час війни героїзм українських жінок підтвердився і на фронті, і в тилу. При цьому вони залишаються красивими, незламними, натхненними та ще й надихають інших своїм успішним прикладом.
Доцент кафедри права та менеджменту  у сфері цивільного захисту Лілія БАЛАШ долучилася до Жіночого форуму лідерства для BOSS WOMAN під назвою «UKRAINIAN SUN Global Peace Award», що відбувся у Львові, у гостинній локації конференц-залу готелю «Супутник».
Форум був організований чудовою, злагодженою командою членкинь жіночої спільноти КУЖ-Львів. Також були запрошені делегації членкинь КУЖ з інших міст України: Києва, Дніпра, Одеси, Чернівців, Донецька, Черкас та інших регіонів.
Під час Форуму присутні отримали багато корисної інформації від чудових спікерів – успішних фахівців, підприємців, науковців і лідерів громадської думки зі Львова та інших міст України, які поділилися своїми роздумами і планами, досвідом й історіями успіху.
Жіночий форум лідерства завершився благодійним вечором-аукціоном зі збору пожертв на потреби для реабілітації жінок, звільнених з полону. Цією доброю справою уже давно займається Благодійний фонд "Із янголом на плечі", очолюваний Іриною Плахтій – Головою Вищої Ради Клубу успішних жінок України "Жінки України".

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: