Здобувачка спеціальності 053 Психологія взяла участь у проєкті «Ти зміна»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Здобувачка першого бакалаврського рівня 2 року навчання спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Екстремальна та кризова психологія взяла участь в проєкті «Ти зміна». Навчання проведено за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Більше 2 місяців проходило навчання, як правильно створити та реалізувати свій проєкт. Після навчання усі учасники отримали сертифікати.