Круглий стіл ЛДУБЖД та Департаменту запобігання виникнення надзвичайних ситуацій ДСНС України

Сьогодні у Кризовому центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся круглий стіл за участю директора Департаменту запобігання виникнення надзвичайних ситуацій ДСНС України Олександра Чекригіна. На початку заходу т.в.о ректора ЛДУБЖД Роман Ратушний привітав учасників круглого столу та підкреслив значущість таких дискусій  для якісної підготовки рятувальників і розвитку освіти в системі ДСНС України загалом.
  Під час зустрічі проректор Університету Дмитро Чалий ознайомив присутніх із функціонуванням ЛДУБЖД та його структурою, а також підготовкою фахівців у сфері безпеки людини.
 У своєму вступному слові Олександр Миколайович ознайомив учасників круглого столу з інформацією стосовно нормотворчої діяльності за напрямом запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, розробки та впровадження сучасних методів роботи із підприємцями та громадянами й подякував колективу Університету за тісну співпрацю у період повномасштабного вторгнення.
 Головними темами дискусії були: посилення співпраці ЛДУБЖД та Департаменту запобігання виникнення надзвичайних ситуацій ДСНС України в освітній та науковій сферах, практична підготовка здобувачів освіти, підвищення кваліфікації, обмін досвідом та залучення  науково-педагогічних працівників Університету до практичної діяльності у структурних підрозділах ДСНС України. Також було обговорено зміст освітніх програм ЛДУБЖД.
 У дискусії взяли участь директор Державного центру сертифікації ДСНС України Олександр Грушовінчук, начальник Науково-дослідного центру протипожежного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту ДСНС України Вадим Ніжник, а також заступники начальників головних управлінь із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у м. Києві - Володимир Ткаченко, у Київській області - Олександр Козленко, у Львівській області – Олександр Оношко, у Харківській області – Сергій Калюжний, у  Дніпропетровській область – Сергій Старостенко, в Одеській області – Володимир Пашевич.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: