Представники кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики ЛДУБЖД взяли участь в семінар-нараді
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Представники кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у семінар-нараді, що була організована Департаментом запобігання надзвичайним ситуаціям та проведена на базі Головного управління ДСНС України у Львівській області, на тему: «Особливості організації та здійснення державного ринкового нагляду» за участю представників Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та Головних управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській, Рівненській, Волинській та Хмельницькій областях.
Захід проведено з метою підвищення рівня підготовки посадових осіб територіальних органів ДСНС, які здійснюють державний ринковий нагляд та підвищення якості методичної бази для підготовки здобувачів вищої освіти.
Захід проведено з метою підвищення рівня підготовки посадових осіб територіальних органів ДСНС, які здійснюють державний ринковий нагляд та підвищення якості методичної бази для підготовки здобувачів вищої освіти.