Здобувачі освітньої програми Комп’ютерні науки взяли участь у Першому хакатоні з питань виховання доброчесності та запобігання корупції в секторі безпеки та оборони України

Університет був представлений на Першому хакатоні з питань виховання доброчесності та запобігання корупції в секторі безпеки та оборони України. Від університету в хакатоні брали участь дві команди: 2-го та 3-го курсів спеціальності «Комп’ютерні науки». У рамках хакатону здобувачі освіти займались розробкою інноваційних та технологічних рішень, цифрових інструментів, архітектурних та програмних засобів для вирішення ефективності процесів виховання доброчесності та запобігання корупції в секторі безпеки і оборони України. Хакатон проводився за підтримки Міністерства оборони України під егідою НАТО. За результатами хакатону дві команди університету посіли призові місця у двох номінаціях, а саме: третє місце у номінації «Розроблення системи резервування послуг з перевезення вантажів у системі логістичного забезпечення Сил оборони України» (команда 2-го курсу); третє місце у номінації «Розроблення автоматизованої системи квартирного обліку військовослужбовців».
Склад команди здобувачів другого курсу спеціальності Комп’ютерні науки: Думас Мартин, Ілясевич Назар, Маланчук Олег, Лень Юрій, Грень Руслан.
В рамках хакатону команда другого курсу розробила інноваційний сервіс для логістичного забезпечення, маючи на меті підвищення конкурентоспроможності та створення прозорої системи перевезення вантажів для Сил Оборони України.
Склад команди здобувачів третього курсу спеціальності Комп’ютерні науки: Бабич Дмитро, Барабах Павло, Кмита Сергій. У рамках хакатону команда третього курсу розробила чат-бот, призначений для спрощення взаємодії користувача з автоматизованою системою житлового забезпечення. Усього в декілька кліків користувач може отримати інформацію про поточний стан квартирної черги, реєстр житла, розрахувати компенсацію за піднайм житла тощо. Також чат-бот орієнтований на надання консультаційної допомоги щодо питань житлового забезпечення.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68