Відбулось чергове засідання Вченої ради Університету

Відбулось чергове засідання Вченої ради Університету
Сьогодні відбулось чергове засідання Вченої ради Університету. Підсумки науково-дослідної діяльності в Університеті за 2023 рік презентував начальник відділу Сергій Ємельяненко. За підсумками науково-дослідної роботи Вчена рада визнала найкращими серед кафедр технічного та природничого спрямування: кафедру цивільного захисту та протимінної діяльності, кафедру промислової безпеки та охорони праці та кафедру управління інформаційною безпекою. Найкращими серед кафедр гуманітарного спрямування визнано кафедру права та менеджменту у сфері цивільного захисту, кафедру соціальної роботи, управління та суспільних наук і кафедру практичної психології та педагогіки.
Із доповіддю про розвиток партнерських відносин Університету із зовнішніми стейкхолдерами виступив начальник навчально-методичного центру Микола Сичевський. Вчена рада ухвалила Положення про Раду стейкхолдерів освітніх програм спеціальностей усіх рівнів освіти у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та нову редакцію Положення про організацію навчального процесу.
Після обговорення вищий колегіальний орган Університету рекомендував до друку чергові збірники наукових праць “Пожежна безпека”, “Вісник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності”, “Наукові записки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Педагогіка і психологія” і “Публічне управління та соціальна робота” та надав гриф трьом навчальним посібникам. Професор кафедри цивільного захисту та протимінної діяльності Василь Ковалишин ознайомив членів Вченої ради з діяльністю спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей “Управління проєктами і програмами” та “Пожежна безпека”. Вчена рада затвердила разові спеціалізовані ради для розгляду та захисту дисертаційних досліджень Богдана Бойчука, Катерини Івашко, Андрія Гапала та Катерини Король.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: