У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся захист дисертації
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.874.01 під головуванням доктора технічних наук, професора Василя Васильовича КОВАЛИШИНА відбувся захист дисертації Віталія В’ячеславовича ПРИСЯЖНЮКА (Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту), представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 21.06.02 – пожежна безпека, на тему: “Підвищення ефективності гасіння пожеж з використанням переносного засобу димо- та тепловидалення”. Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Вадим Васильович НІЖНИК (Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту).
Бажаємо науковцю натхнення, сили та творчих успіхів!
Бажаємо науковцю натхнення, сили та творчих успіхів!