Незламні, коли разом!
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Особовий склад Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відзначив День єднання. Два роки тому на тлі багатьох повідомлень про можливе повномасштабне вторгнення країни агресора президент проголосив День єднання - ініціативу зміцнення стійкості українського народу.
Сьогодні 723 день війни. 723 день, коли кожен українець єднається задля однієї мети - Перемоги над ворогом; 723 день, коли весь світ захоплюється незламністю та стійкістю, нескореністю та відданістю українців.
Ми памʼятаємо всіх, хто вже не з нами: захисників, цивільних громадян, випускників нашого Університету. Адже заради наших світанків згасли їхні промені!
Сьогодні 723 день війни. 723 день, коли кожен українець єднається задля однієї мети - Перемоги над ворогом; 723 день, коли весь світ захоплюється незламністю та стійкістю, нескореністю та відданістю українців.
Ми памʼятаємо всіх, хто вже не з нами: захисників, цивільних громадян, випускників нашого Університету. Адже заради наших світанків згасли їхні промені!