У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся захист дисертаційної роботи ІВАШКО (Латишевської) Катерини

В Університеті відбувся захист дисертації ІВАШКО (Латишевської) Катерини Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».
На засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 35.874.012 відбувся захист дисертаційного дослідження ІВАШКО (Латишевської) Катерини Володимирівни на тему "Формування моральної культури у майбутніх учителів початкових класів засобами інформаційно-комунікаційних технологій", яка була виконана у межах здобуття освіти за третім освітньо-науковим рівнем за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».  Дисертаційне дослідження виконувалось на кафедрі соціальної роботи, управління та суспільних наук під керівництвом професора кафедри, д.пед.н., професора ВАСЯНОВИЧА Григорія Петровича. Наукові положення, теоретичну та практичну цінність дисертації високо оцінили члени разової спеціалізованої вченої ради та присутні на засіданні. У дисертації визначено, обґрунтовано й доведено ефективність впровадження на практиці системи організаційно-педагогічних умов, що забезпечують продуктивність формування моральної культури в майбутніх учителів початкових класів засобами інформаційно-комунікаційних технологій. Структурно-функціональна модель формування моральної культури майбутнього вчителя початкових класів засобами ІКТ, яку розробила дисертантка, чітко відображає послідовність етапів безпосередньої реалізації цієї моделі в педагогічних закладах вищої освіти. Матеріали дисертації впроваджено в освітній процес Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: