Представики провідного виробника будівельних матеріалів зустрілися зі здобувачами освіти Університету – майбутніми фахівцями з охорони праці

До Університету завітали представники компанії CEMARK Олександра ЛІННІК, спеціаліст з розвитку та навчання персоналу, та Василь РУСИННИК, менеджер CRH України з охорони праці.

Представники компанії CEMARK зустрілися зі здобувачами освіти, які навчаються за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» за освітніми програмами «Охорона праці» та «Цивільний захист». Під час зустрічі студентам розповіли про компанію CEMARK, її перспективи, політику безпеки та потенційні можливості щодо стажування й працевлаштування. CEMARK входить до складу компанії CRH – провідного виробника будівельних матеріалів у світі та найбільшого у Північній Америці та Європі.

В Україні компанія об'єднує Миколаївцемент, Кам'янець-Подільський та Одеський цементні заводи, а також сучасний термінал відвантаження і підприємство з виготовлення залізобетонних конструкцій.

Компанія приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів і молодих спеціалістів. З 2015 року в компанії CEMARK діє програма стажування для випускників та студентів закладів вищої освіти, а з 2017 року вона набула міжнародного статусу, що передбачає можливість найкращим стажерам ознайомитися з прогресивними світовими практиками за кордоном.

Протягом року стажування відбувається в місті Кам’янець-Подільський на базі одного з найбільших та найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу ПАТ «Подільський цемент» і є оплачуваним. Упродовж цього часу стажери набувають практичних навичок, необхідних для роботи та побудови успішної кар’єри в міжнародній компанії, розвивають такі soft skills, як: знання англійської мови, представлення презентації, управління проєктами, самоуправління та командна взаємодія. Протягом стажування практиканти виконують індивідуальні проєкти, за результатами захисту яких керівництво CEMARK вирішує питання щодо їх працевлаштування на одному з підприємств компанії CEMARK в Україні.
У цій компанії успішно працює за фахом, реалізує та розвиває свій потенціал Марина ОЛЕКСИШИНА – випускниця нашого Університету, яка навчалася за освітньою програмою «Охорона праці».

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: