В Університеті відбулось засідання Вченої ради

В Університеті відбулось засідання Вченої ради
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось чергове засідання Вченої ради.

На початку засідання виконуючий обовʼязки ректора Дмитро БОНДАР анонсував події, що незабаром відбудуться в Університеті , та закликав усіх долучатися до нових актуальних проєктів, які започатковано в ЛДУБЖД.

Перший доповідач, проректор університету з навчальної та методичної роботи Дмитро ЧАЛИЙ окреслив у своєму виступі пріоритетні проєкти розвитку Університету на 2024-2026 роки. А начальник навчально-методичного центру Микола СИЧЕВСЬКИЙ доповів про Стратегію розвитку Університету на 2024-2029 роки.

Опісля начальник відділу економіки і фінансів (головний бухгалтер) Іванна КІСІЛЬ доповіла про основні фінансово-економічні показники діяльності Університету у 2023 році та про затвердження кошторису Університету на 2024 рік. Також було обговорено затвердження Порядку ведення публічних закупівель у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, реалізацію права індексації вартості навчання, а також затвердження концепцій освітньої діяльності з підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 073 “Менеджмент” (освітньо-професійна програма “Логістика”), 263 “Цивільна безпека” (освітньо-професійна програма “Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт” та “Управління піротехнічними роботами та протимінною діяльністю”).

Вищий колегіальний орган затвердив програми комплексних кваліфікаційних екзаменів для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальностей: 035 “Філологія”, 053 “Психологія”, 125 “Кібербезпека та захист інформації”, 231 “Соціальна робота”, 261 “Пожежна безпека”, 263 “Цивільна безпека”, 275 “Транспортні технології”.

Також було ухвалено нову редакцію Положення про диплом з відзнакою Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та затверджено звіт стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих учених  доктора наук, професора Василя ПОПОВИЧА за півріччя наукової роботи.

Було присвоєно гриф Вченої ради низці навчальних видань: навчальному посібнику “Лабораторний практикум з хімії” (Борис МИХАЛІЧКО, Олена ЛАВРИНЮК, Марія КАРВАЦЬКА), навчальному посібнику “Математичні та алгоритмічні основи комп’ютерної графіки” (Соломія ЛЯСКОВСЬКА, Євген МАРТИН). Рекомендовано до друку монографію “Екологічний стан природно-технічних геосистем ліквідованих шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну. EcoLab.T.3” (Андрій ВОЛОЩИШИН, Василь ПОПОВИЧ, Павло БОСАК).

Представлено звіт  про виконання науково-дослідної роботи “Оцінювання ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на території міської територіальної громади (на прикладі Львівської міської територіальної громади)”.

Під час засідання було затверджено тему докторської дисертації Ярослава БАЛЛО “Розвиток наукових основ запобігання поширення пожежі зовнішніми огороджувальними конструкціями будівель”.

Ухвалено висунути кандидатуру кандидата технічних наук, доцента  Володимира МАРИЧА  для участі у конкурсі на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим у 2024 році.

За результатами таємного голосування присвоєно вчене звання доцента кандидату технічних наук Дмитру КОБИЛКІНУ, кандидату технічних наук Володимиру-Петру ПАРХОМЕНКУ та кандидату психологічних наук Роману ЯРЕМКУ.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: