Ідентифікація та робота з випадками гендерно зумовленого домашнього насильства: представник Університету взяв участь в офлайн-тренінгу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
З метою організації заходів з реалізації в системі ДСНС України Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Ігор КОВАЛЬ взяв участь в офлайн-тренінгу «Ідентифікація та робота з випадками гендерно зумовленого, зокрема домашнього насильства, в секторі безпеки та оборони». Тренінг організували представники громадської організації «Ла Страда» за підтримки Уряду Великої Британії та за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини ЛЕВЧЕНКО.