Зустріч курсантів ЛДУБЖД із захисником Юрієм Стрижевським
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності зустрілись із майором Збройних Сил України Юрієм Стрижевським.
Під час заходу лектор розповів присутнім про обмін військовополоненими, перебування їх у полоні та поділився власним досвідом, адже брав участь у їх визволенні, після чого проводив психологічну реабілітацію. Юрій Володимирович - старший викладач, магістр психології, психолог, психотерапевт, спеціаліст Інституту біосугестивноі терапії; член Східноєвропейської асоціації гіпнотерапевтів та клінічних психологів, сомнотерапевт Інституту розладів сну та психосоматичних розладів (Україна-Львів).
Під час заходу лектор розповів присутнім про обмін військовополоненими, перебування їх у полоні та поділився власним досвідом, адже брав участь у їх визволенні, після чого проводив психологічну реабілітацію. Юрій Володимирович - старший викладач, магістр психології, психолог, психотерапевт, спеціаліст Інституту біосугестивноі терапії; член Східноєвропейської асоціації гіпнотерапевтів та клінічних психологів, сомнотерапевт Інституту розладів сну та психосоматичних розладів (Україна-Львів).