“Кладу народові до ніг своє пшеничне перевесло»: в Університеті відбувся літературний вечір Богдана Стельмаха

До Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітав український поет, драматург, автор численних українських пісень Богдан Стельмах.
Працівники та здобувачі вищої освіти мали унікальну можливість познайомитися з неперевершеним майстром рідного слова та почути декламування авторських віршів справжньою людиною-легендою.
На видатні твори Богдана Михайловича писали музику Мирослав Скорик, Володимир Івасюк, Ігор Білозір, Богдан-Юрій Янівський, Віктор Камінський, Віктор Морозов, Левко Дутківський. Його пісні виконували Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Оксана Білозір, Мар’ян Шуневич, Тарас Чубай, Олександр Пономарьов, легендарні «Смерічка», «Ватра», «Піккардійська терція», «Плач Єремії» та інші. І ці пісні без перебільшення стали народними: «Пшеничне перевесло», «Мамина світлиця», «Тільки раз цвіте любов», «Запроси мене у сни», «Джерело» та багато інших.
Поезію автора пронизували теми патріотизму, історії та національної самосвідомости, а ліричною окрасою свята стала музична композиція на слова Богдана Стельмаха у виконанні духового оркестру Університету.
Наприкінці кожен з гостей мав можливість поспілкуватися з поетом, придбати його книги, а завершилась зустріч автограф-сесією.
Цей захід мав і волонтерську мету, адже кожний із присутніх  міг долучитися до збору коштів для ЗСУ.
Захід провели за
ініціативи керівництва ЛДУ БЖД, від імені якого висловили щиру подяку та вручили сувенірні подарунки.