Майбутні фахівці з кібербезпеки підтверджують свою кваліфікацію
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Понад тридцять юнаків та дівчат, котрі цього року завершують навчання за освітьою програмою «Управління інформаційною безпекою» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, проходять атестацію у формі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації.
Атестація четвертокурсників проходить у формі комп’ютерного онлайн-тестування українською мовою з незалежним прокторингом у кожній аудиторії, дистанційним адмініструванням та відеоспостереженням.
Атестація четвертокурсників проходить у формі комп’ютерного онлайн-тестування українською мовою з незалежним прокторингом у кожній аудиторії, дистанційним адмініструванням та відеоспостереженням.