25-26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» за 2023/2024 навчальний рік, що організовано спільно з Національною академією наук України та Дніпровським національним університетом ім. Олеся Гончара за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Конкурс відбувався в межах Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту».
Щиро вітаємо авторів наукових робіт та їхніх наукових керівників із успішним виступом на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану», а саме:
1 місце – МЕЛЬНИК Максим Ярославович. Секція «Цивільна безпека (Цивільний захист)» (керівник: Рудик Юрій Іванович);
2 місце –  БАГРІЙ Світлана Йосипівна. Секція «Пожежна безпека» (керівник: Ференц Надія Олександрівна);
2 місце –  АЛЬФАВІЦЬКА Галина Вікторівна та ПАВЛОВСЬКА Діана Тарасівна. Секція «Хімічні технології, радіаційний та біологічний захист, нові речовини та матеріали» (керівник: Пархоменко Володимир-Петро Олегович);
2 місце –  АДОЛЬФ Дарія Іванівна. Секція «Публічне управління та адміністрування» (керівник: Балаш Лілія Ярославівна);
3 місце –  ПЕКАРЮК Тетяна Романівна. Секція «Техногенно-екологічна безпека» (керівник: Гринчишин Наталія Миколаївна);
3 місце –  ШПРАХА Діана Сергіївна. Секція «Екстремальна та кризова психологія» (керівник: Логвиненко Вікторія Михайлівна).
Ваші досягнення є великою гордістю для нашої спільноти.