Студенти магістратури навчально-наукового інституту цивільного захисту проводять практичні заняття у чинних профільних закладах

У минулі вихідні в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці, до якого були приурочені ряд подій та заходів. У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності з метою засвоєння набутих теоретичних знань з дисциплін «Техногенна безпека об`єктів та сучасних виробничих технологій» та «Стандартизація та експертиза у галузі цивільної безпеки» на прикладах чинних об’єктів міста та відповідно до навчальної програми підготовки фахівців за спеціальністю «Цивільна безпека» (спеціалізація «Охорона праці») під керівництвом д.т.н., доцента Рудика Юрія проведено практичні заняття в Західному експертно-технічному центрі зі студентами 5-го курсу навчально-наукового інституту цивільного захисту.
Регіональний профільний у сфері охорони праці та промислової безпеки заклад є одним із найпотужніших в Україні. Західний експертно-технічний центр працевлаштовує випускників ЛДУБЖД та популяризує проведення навчання з охорони праці, експертизи промислової безпеки, атестації робочих місць зі шкідливими та небезпечними умовами праці. Серед послуг з охорони праці є: експертиза стану охорони праці; проведення аудиту підприємства; навчання з охорони праці; атестація робочих місць; психо-фізіологічна експертиза; технічний огляд транспортних засобів; експертне обстеження та технічний огляд.
Центр здійснює експертизу проєктів будівництва за всіма розділами проєктної документації, класу наслідків СС1-СС3, зокрема із залученням державних коштів, що реалізуються по всій території України. З 2014 року на базі підприємства функціонує призначений та акредитований згідно з вимогами ISO/IEC 17065:2012 орган з оцінки відповідності, основною метою якого є оцінка відповідності та сертифікація продукції вимогам технічних регламентів.
Орган з оцінки відповідності "Західний експертно - технічний центр" єдиний в західному регіоні України, який акредитований та призначений на виконання робіт з оцінки відповідності продукції вимогам дванадцяти технічних регламентів.
Ознайомлення з його діяльністю для студентів нашого Університету унаочнює знання та розвиває практичні навички роботи щодо функціонування різних установ контролю та нагляду у безпековій сфері.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: