Великодні традиції в Університеті
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У переддень Христового Воскресіння, у Великодню суботу, здобувачі вищої освіти зібралися разом у Храмі Пресвятої Богородиці для освячення пасок, крашанок та інших святкових страв.
Цього року, як і минулого, стіни Університету стали для них справжнім домом, а адміністрація доклала усіх зусиль, аби створити святкову атмосферу. Це особливо важливо для юнаків та дівчат, які несуть службу у ці дні, а також для тих, хто через бойові дії у східних регіонах не зміг поїхати до своїх рідних.
Ця подія є свідченням єднання, сили та взаємопідтримки, яка особливо важлива у такі дні. Незважаючи на відстань, що відділяє курсантів від їхніх родин, кожен з них зміг відчути тепло та радість Великодніх свят.
Цього року, як і минулого, стіни Університету стали для них справжнім домом, а адміністрація доклала усіх зусиль, аби створити святкову атмосферу. Це особливо важливо для юнаків та дівчат, які несуть службу у ці дні, а також для тих, хто через бойові дії у східних регіонах не зміг поїхати до своїх рідних.
Ця подія є свідченням єднання, сили та взаємопідтримки, яка особливо важлива у такі дні. Незважаючи на відстань, що відділяє курсантів від їхніх родин, кожен з них зміг відчути тепло та радість Великодніх свят.