Конференція трудового колективу ЛДУБЖД

Конференція трудового колективу ЛДУБЖД
Сьогодні в Центрі культури та мистецтв проходила робота Конференції трудового колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Цій події передувала організація та проведення зборів трудових колективів структурних підрозділів, які обрали делегатів для проведення Конференції, та її підготовка Організаційним комітетом.
Роботу Конференції розпочав член Оргкомітету цього зібрання, голова профспілкової організації Університету Ярослав Кирилів, який ознайомив делегатів із правилами проведення засідання вищого колегіального органу громадського самоврядування.
Наступним етапом роботи стало обрання президіїу складі 13-ти осіб. Головою Конференції президія обрала ученого секретаря Університету Романа Лаврецького.
На пропозицію голови Конференція затвердила кількісний і якісний склад постійних мандатної, лічильної і редакційної комісій і секретаріату Конференції. Мандатна комісія перевірила повноваження присутніх 155 делегатів.
На порядку денному Конференції було два основні питання. Перше питання присвячено ухваленню нової редакції Статуту Університету. З доповіддю про зміни та доповнення в Статуті виступив начальник юридичного сектору Петро Сеник. Конференція ухвалила нову редакцію Статуту.
Друге питання, присвячене обранню нових членів Вченої ради, доповів учений секретар Університету Роман Лаврецький. Рішенням Конференції обрано представників від науково-педагогічних працівників двох факультетів до складу Вченої ради: доктора технічних  наук, професора Романа Ратушного, длоктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча освіти України Мирослава Коваля і кандидата фізико-математичних наук, доцента Ольгу Меньшикову.
Завершилась робота Конференції виконанням Державного гімну України.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68