Кафедра управління інформаційною безпекою взяла участь у дводенній важливій події – IT Future Confта Students Talent Expo

У Львові відбулась дводенна важлива подія, організована Львівським ІТ Кластером, яка об’єднала на одному майданчику роботодавців із тридцяти провідних ІТ компаній, представників з шести навчальних закладів, випускників шкіл – майбутніх абітурієнтів та студентів старших курсів.
На профорієнтаційній конференції IT FutureConf, що відбулася у межах проєкту Львівського ІТ Кластера, виступили провідні фахівці ІТ-галузі та представники шести провідних закладів вищої освітиЛьвівщини. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності представляли науково-педагогічні працівники кафедри управління інформаційною безпекою, яка готує фахівців за 125 спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації».
Спікери ділилися з учасниками події тонкощами роботи в технологічній сфері та розкривали секрети успішної кар'єри в ІТ індустрії. Захопливі лекції, онлайн-стрім упродовж 8 годин, панельні дискусії та нетворкінги з широкого спектру напрямків, включаючи кібербезпеку, аналіз даних та штучний інтелект, зацікавили школярів, вчителів, батьків, студентів та світчерів. Серед спікерів були такі експерти: Ігор Кантор, Наталія Макарчук, Вячеслав Поліновський, Євген Горовий та інші відомі фахівці з різних галузей ІТ індустрії.
Така подія – це чудова нагода для представлення майбутнім абітурієнтам переваг навчання за сучасними освітніми програмами та реклама навчального закладу, а для студентів – безпосередня зустріч у невимушеній атмосфері з потенційними роботодавцями та реальна можливість працевлаштування надалі. Адже конкуренція на ключові junior-позиції сьогодні становить від 75 до 300 відгуків на одну вакансію.
Подія зібрала близько 2000 студентів, які активно шукають можливості для початку кар’єри в ІТ сфері. А отже, це відмінна нагода і для компаній зустріти та швидко залучити перспективні таланти безпосередньо на заході.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68