Програма розвитку ООН: представники Університету взяли участь в онлайн-зустрічі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні фахівці Університету Віктор Ковальчук, Олександр Святкевич та Наталія Лазаренко черговий раз взяли участь в онлайн-зустрічі з представниками Програми розвитку ООН Наомі Конза, Маргус Курвіц, Рауно Райдлоо. На зустрічі було обговорено питання системи підготовки фахівців у сфері протимінної діяльності в Університеті, визначено пріоритети співпраці, проблемні питання та питання допомоги ООН.