Тестування з англійської мови випускників ЛДУБЖД
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На виконання доручення ДСНС від 22.05.2024 № В-459 «Про організацію і проведення тестування випускників 2024 року закладів вищої освіти ДСНС з англійської мови», у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено тестування для 34 випускників. Захід відбувся за участі представників ГУ ДСНС України у Львівській області, а також начальника навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Василя Карабина. Випускники показали високий рівень знань англійської мови.