Здобувачі вищої освіти Університету отримали сертифікати PROMETHEUS
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент» ОПП «Управління проєктами» другого (магістерського) рівня вищої освіти в межах вивчення дисциплін «Управління ІТ-проєктами» і «Управління командами та лідерство», окрім запланованих у силабусі компетентностей та результатів навчання, здобули низку додаткових умінь у процесі неформального навчання.
Так, за допомогою платформи PROMETHEUS здобувачі вищої освіти опанували курс «Основи управління командами та проєктами в ІТ», що засвідчено відповідними сертифікатами. Додаткові компетентності, які опанували здобувачі, – це навички, що сприятимуть професійному розвитку магістрів.
Так, за допомогою платформи PROMETHEUS здобувачі вищої освіти опанували курс «Основи управління командами та проєктами в ІТ», що засвідчено відповідними сертифікатами. Додаткові компетентності, які опанували здобувачі, – це навички, що сприятимуть професійному розвитку магістрів.