Колектив університету долучився до благодійного заходу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
2 червня 2024 року Львівський державний університет безпеки життєдіяльності приєднався до благодійної акції фонду «Із янголом на плечі». Цей захід був організований з благодійною метою збору коштів на турнікети для воїнів, які перебувають на передовій. Також акція була присвячена Дню захисту дітей.
У заході взяли участь кафедра права та менеджменту у сфері цивільного захисту, навчальна пожежно-рятувальна частина, оркестр Університету та курсанти. За результатами акції для наших захисників вдалося зібрати 221 640 гривень.
Захід проходив у Парку культури імені Богдана Хмельницького.
У заході взяли участь кафедра права та менеджменту у сфері цивільного захисту, навчальна пожежно-рятувальна частина, оркестр Університету та курсанти. За результатами акції для наших захисників вдалося зібрати 221 640 гривень.
Захід проходив у Парку культури імені Богдана Хмельницького.