Українська жестова мова як самодостатня комунікативна система
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Для здобувачів 2 курсу спеціальності «Пожежна безпека» проведено гостьову лекцію-тренінг на тему «Українська жестова мова як самодостатня комунікативна система». Лекцію-тренінг провела Олена Чернишова – голова Львівського відокремленого підрозділу Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю.
Основним меседжем зустрічі було проінформувати слухачів, що жестову мову розглядають як повноцінну комунікативну мовну систему, якою користуються під час спілкування між собою люди з порушенням слуху.
Слухачі мали змогу за допомогою алфавіту української жестової мови пропрацювати використання жестової мови у надзвичайних ситуаціях.
Основним меседжем зустрічі було проінформувати слухачів, що жестову мову розглядають як повноцінну комунікативну мовну систему, якою користуються під час спілкування між собою люди з порушенням слуху.
Слухачі мали змогу за допомогою алфавіту української жестової мови пропрацювати використання жестової мови у надзвичайних ситуаціях.