Тренінг з домедичної допомоги для працівників кіберполіції
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями для працівників кіберполіції Львова було організовано тренінг з домедичної допомоги, який провела викладач-майстер виробничого навчання навчального відділення загально-професійної підготовки центру професійно-технічного навчання ЛДУБЖД Олена Чіх.
Під час тренінгу учасники здобули вичерпні знання щодо проведення серцево-легеневої реанімації, уміння зупиняти кровотечі та розпізнавати різноманітні травми. Вони також оволоділи навичками ефективної евакуації постраждалих, що є необхідним у сучасних умовах.
У час війни вміння надавати домедичну допомогу та знати, як правильно поводитись із постраждалим, є надважливою умовою врятованих людських життів.
Під час тренінгу учасники здобули вичерпні знання щодо проведення серцево-легеневої реанімації, уміння зупиняти кровотечі та розпізнавати різноманітні травми. Вони також оволоділи навичками ефективної евакуації постраждалих, що є необхідним у сучасних умовах.
У час війни вміння надавати домедичну допомогу та знати, як правильно поводитись із постраждалим, є надважливою умовою врятованих людських життів.