Підсумкова конференція з технічного перекладу для учнів гімназії «Престиж» у ЛДУБЖД
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
В Університеті відбулася підсумкова конференція з практики для учнів 10-х класів Львівської гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов. У межах вивчення дисципліни «Науково-технічний переклад» старшокласники мали можливість поспілкуватися з викладачами, курсантами та студентами Університету, попрацювати з текстами в галузі безпеки. Учні здобули новий, цікавий досвід та практичні навички, які стануть у пригоді при виборі майбутньої професії. За результатами практики найкращі учні отримають сертифікати.