Міжнародна академічна мобільність у межах літньої школи IIASC для освітян
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладач кафедри іноземних мов та перекладознавства Юлія ДЕМʼЯНЧУК та студентка першого бакалаврського рівня освітньої програми «Переклад з англійської мови» Аліна ПРУС взяли участь у міжнародному стажуванні в Італії.
Цикл лекцій, присвячених особливостям функціонування “hard skills” і “soft skills” у навчальному процесі, на базі Інституту з міжнародної академічної і наукової співпраці був проведений для представників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Поліського національного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.
Цикл лекцій, присвячених особливостям функціонування “hard skills” і “soft skills” у навчальному процесі, на базі Інституту з міжнародної академічної і наукової співпраці був проведений для представників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Поліського національного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.