Передвеликодній майстер-клас із писанкарства
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У передвеликодній час уже багато років у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проходить майстер-клас із писанкарства.
9 квітня під керівництвом відомої всій Україні майстрині Віри Манько, яка розписала тисячі писанок і видала не одну книжку про це мистецтво, відбулося захоплююче дійство створення писанки – древнього символу життя, Воскресіння, обнови.
У тиші, освітленій таємничим полум’ям свічок, кожен творив свою писанку, вкладаючи у візерунок частинку душі, опановуючи прадавнє мистецтво українського народу.
9 квітня під керівництвом відомої всій Україні майстрині Віри Манько, яка розписала тисячі писанок і видала не одну книжку про це мистецтво, відбулося захоплююче дійство створення писанки – древнього символу життя, Воскресіння, обнови.
У тиші, освітленій таємничим полум’ям свічок, кожен творив свою писанку, вкладаючи у візерунок частинку душі, опановуючи прадавнє мистецтво українського народу.