Українська Англійська

У ЛДУБЖД відбувалась Конференція трудового колективу

Версия для печати
У ЛДУБЖД відбувалась Конференція трудового колективу
У ЛДУБЖД відбувалась Конференція трудового колективу
28 лютого 2025 року відбулася Конференція трудового колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Для участі у роботі Конференції зареєструвалися 135 делегатів, що становило кворум для подальшої плідної роботи учасників Конференції.

Конференцію трудового колективу відкрив голова Конференції Роман ЛАВРЕЦЬКИЙ, який підкреслив, що Конференція зібрала учасників у час, коли український народ протистоїть російським окупантам, коли гинуть найкращі сини України, отож, запропонував вшанувати пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

Учасники Конференції затвердили порядок денний, що передбачав розгляд трьох питань, першим з яких була доповідь ректора Університету генерал-майор служби цивільного захисту Дмитра БОНДАРЯ про результати роботи колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в 2024 році. У своїй доповіді Дмитро Володимирович відзначив значний поступ Університету у науковій, освітній, міжнародній царинах, відтак за підсумками 2024 р. наш навчальний заклад посідає високі місця у рейтингу ЗВО системи МВС України. З-поміж численних досягнень за звітний період Дмитро Бондар відзначив, що в ЛДУБЖД створено нові кафедри, лабораторії, започатковано нові освітні програми безпекового спрямування, розроблено інтерактивний проєкт - систему оповіщення та реагування «Я Доброволець», запроваджено рейтингування здобувачів освіти, що мотивує їх навчальну, наукову, спортивну активність, про що свідчать призові місця курсантів і студентів ЛДУБЖД у наукових конкурсах та спортивних змаганнях. Упродовж 2024р. також відбулась низка міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій, безпекових тренінгів, реалізовані актуальні в умовах воєнних викликів ініціативні науково-дослідні теми.

Колектив Конференції активно долучився до обговорення доповіді. Відтак делегати Конференції одноголосно, рішенням усіх 135 делегатів, визнали роботу колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та діяльність ректора Дмитра БОНДАРЯ в 2024 році ефективною в умовах воєнного стану, вагомою для забезпечення та вдосконалення роботи Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також значущою у формуванні безпекового середовища нашої держави.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02