Учні Ліцею цивільного захисту пройдуть навчальну практику в Університеті

2 червня в Університет прибули 28 учнів Ліцею цивільного захисту ДСНС України, який розташований у Вінниці та входить до складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Протягом двох тижнів перебування в навчальному закладі вони ознайомляться з його навчальною та матеріальною базою, інноваційними технологіями, які використовуються у навчальному процесі, відвідають теоретичні та практичні заняття.

У ході проведення заходів професійного спрямування ліцеїсти відвідають навчальну пожежно-рятувальну частину, де їм продемонструють новітнє пожежно-рятувальне обладнання, яке використовують курсанти під час практичної підготовки та при гасінні пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій, а також пройдуть тренування в психолого-тренувальному полігоні. Кілька днів учні проведуть на базі навчально-спортивного полігону Університкту в селі Заверещиця Городоцького району, де основним випробуванням стане можливість подолання спеціальної смуги перешкод на висотах, так званого альпін-парку.

На завершення перебування в навчальному закладі ліцеїсти візьмуть участь в урочистостях з нагоди випуску фахівців Університету, які відбудуться 13 червня.

Під час зустрічі з ліцеїстами ректор Університету генерал-лейтенант служби цивільного захисту Михайло Козяр привітав їх із завершенням навчального року та зазначив: «Перебування в Університеті дасть вам можливість більше дізнатися про особливості підготовки професійних рятувальників, ознайомитися з напрямами та спеціальностями, за якими Університет здійснює підготовку фахівців для підрозділів ДСНС. Крім цього ви отримаєте чудову нагоду пізнати історію, культуру і традиції древнього Львова, а також відвідати визначні місця Галицького краю».

Слід зазначити, що Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності заснований у травні 2012 року. Головним завданням ліцею є створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти і гарантування соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки котрих загинули під час виконання службових обов’язків, дітей працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та обдарованої молоді.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: