Українська Англійська

ЛДУБЖД

Олімпіада «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 № 1580 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році” Львівський державний університет безпеки життєдіяльності  з 23 по 24 квітня 2020 року проводить ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Управління проектами».
До участі у другому турі запрошуються переможці І етапу олімпіад з «Управління проектами» Вашого закладу вищої освіти (до 3 осіб, студенти 3-6 курсу денної форми навчання). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади необхідно до 1 квітня 2020 року надіслати до Оргкомітету анкети учасників ІІ етапу.
Анкети, які надійдуть пізніше вказаного терміну, а також оформлені з порушенням вимог Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, не будуть розглядатися. Термін відправки анкет до базового закладу вищої освіти встановлюється за поштовим штемпелем.
Умови проведення олімпіади:
1. Програма ІІ етапу передбачає виконання завдання у два етапи згідно з матеріалами базових компетенції з управління проектами:
- технічні компетенції з управління проектами (включаючи управління інтеграцією, змістом, часом, вартістю, ресурсами, якістю, ризиками, закупівлями, зацікавленими сторонами, тощо);
- поведінкові компетенції з управління проектами (лідерство, участь та мотивація, самоконтроль, творчість, орієнтація на результат, розуміння цінностей, конфлікти, узгодження, тощо);
- контекстуальні компетенції з управління проектами (включаючи проектно-орієнтоване, програмно-орієнтоване, портфельно-орієнтоване);
- компетенції з управління портфелями проектів;
- компетенції зі створення та функціонування офісів з управління проектами;
- компетенції зі створення та функціонування корпоративної системи управління проектами.
Тур перший – комп’ютерне тестування.
Тур другий – вирішення розрахункових завдань.
2. Кожному завданню надається певна кількість балів. За оригінальне, нестандартне розв’язання завдань учасники змагань можуть бути нагороджені заохочувальними та спеціальними дипломами оргкомітету II етапу олімпіади.
3. Згідно Положення дипломом I ступеня нагороджується тільки один учасник. Дипломами II і III ступеня можуть бути нагороджені декілька учасників.
4. Довідковими відомостями будь-якого виду користуватися забороняється. Необхідні для розв’язання задач дані будуть надаватися членами журі. Студентам треба мати при собі ручку та блокнот.
Обов’язкова електронна реєстрація учасників буде проводитись до 1 квітня 2020 р. на сторінці олімпіади

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdK3a7gvPwNNG5morf87W3ocqRgcLqMO5rCfgKBYhacUaWcBQ/viewform

Форма анкети учасника олімпіади 

День заїзду учасників олімпіади та членів журі з 22 квітня 2020 р.
23 квітня у холі університету з 9.00 до 10.00 години кожному з учасників олімпіади необхідно отримати індивідуальний код доступу до змагань. Для отримання індивідуального коду доступу студенту необхідно мати студентський квиток або залікову книжку, паспорт. Прохання квитки на зворотній проїзд придбати завчасно.
Проживання в гуртожитку або готелі за кошти учасників.
Проїзд: від залізничного вокзалу – автобусом №31 (до зупинки «Церква Св. Анни»). Далі пішки по вул. Клепарівська (повз Краківський ринок та завод «Львівська пивоварня» до Університету.
Адреса університету: 79007, м. Львів, вул. Клепарівська, 35.
З питань порядку проведення олімпіади звертатись до доцента кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Івануси Андрія Івановича.
Контактний телефон: (096) 740-22-24.
E-mail: olimpiada-up@ldubgd.edu.ua
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету