Українська Англійська

ЛДУБЖД

Навчально-тренувальний полігон

     Начальник навчально-тренувального полігону підполковник служби цивільного захисту Борис Олег Володимирович.
     Одним з основних завдань навчально-тренувального полігону є поглиблення теоретичних знань та набуття практичних навичок щодо застосування пожежної, аварійно-рятувальної та спеціальної техніки, пожежно-рятувального оснащення для проведення оперативних дій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж.
    На навчально-тренувальному полігоні науково-педагогічними працівниками інституту змонтована імітаційна установка для відпрацювання слухачами практичних занять з ліквідації аварій в разі виливу небезпечно-хімічних речовин (зріджених аміаку, хлору) з залізничної чи автоцистерни під час транспортування. Дана технологія ліквідації подібних аварій запозичена у рятувальників Швеції. 
     Навчально-наукова та матеріальна база полігону дозволяє проводити практичні заняття з курсантами, студентами та слухачами Університету з таких дисциплін:
  • «Організація аварійно-рятувальних робіт» (при розливі хімічно-небезпечних речовин, при руйнуванні будівель, при розливі металевої ртуті, при дорожньо-транспортних пригодах);
  • «Пожежна тактика» (гасіння пожеж у підвалах, на поверхах та на горищах будівель);
  • «Пожежна та аварійно-рятувальна техніка» (експлуатація засобів малої механізації та аварійно-рятувального обладнання).
    Навчально-тренувальний полігон розташований у Львові по вул. Зелена, 301 б.
  На території навчально-тренувального полігону знаходиться гуртожиток, в якому створені максимально сприятливі та комфортні умови для життя курсантів, студентів та слухачів.Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету