Рада курсантського та студентського самоврядування ННІПтаТБ

РКтаСС - це об’єднання курсантів і студентів, що вирішують питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів, а також беруть участь в управлінні вищим навчальним закладом в межах компетенції.
    Виконавчим органом студентського самоврядування в Університеті є Рада курсантського та студентського самоврядування. Для кожного курсанта, студента важливим кроком є самоорганізація. Ми завжди раді вітати нових енергійних курсантів та студентів, які бажають працювати в курсантському та студентському колективі.
    Завданням курсантського та студентського самоврядування є забезпечення захисту прав та інтересів курсантів та студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності курсантських, студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями. Члени Ради курсантського та студентського саморядування активно відвідують національні та Міжнародні студентські форуми. Ми допомагаємо курсантам та студентам у поїздках на конкурси наукових робіт, олімпіад, спортивних змагань.
    На інституті діє Рада курсантського та студентського самоврядування, яка завжди бере активну участь у житті навчального закладу. Представники Ради курсантського та студентського саморядування є членами Вченої Ради Університету.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/IPtaTB

Facebook: https://www.facebook.com/groups/317895498392584

Склад Ради курсантського та студентського самоврядування

Голова РКтаСС ННІПтаТБ

Атрощенко Олексій Володимирович

Заступник голови РКтаСС ННІПтаТБ

Кріль Катерина Юріївна

Заступник голови РКтаСС ННІПтаТБ

Бомко Олена Іванівна

Секретар РКтаСС ННІПтаТБ

Гапало Степан Іванович

Голова РКтаСС І-го курсу ННІПтаТБ

Шаповалова Аліна Сергіївна

Голова РКтаСС ІІ-го курсу ННІПтаТБ

Черкес Сергій Володимирович

Голова РКтаСС ІІІ-го курсу ННІПтаТБ

Соломон Іван Іванович

Голова РКтаСС ІV-го курсу ННІПтаТБ

Заблоцький Олександр Олександрович

Радою курсантського та студентського самоврядування інституту плекає над всебічним розвидком особистості в стінах нашого Університету. Буденне життя максимально урізноманітнене різними виховними заходами які створюються з метою багатогранної та не байдужої майбутньої особистості. Неодноразово  проводяться тематичні круглі столи, творчі вечори,  конкурси художньої самодіяльності, святкові концерти, Всеукраїнські акції.

Не залишається поза увагою спортивно-масова робота, яка є одним із основних чинників розвитку та формування особистості. Функціонуються секції з пожежно-прикладного спорту, офіцерського триборства, боротьби самбо, боксу, стрільби з бойової зброї, легкоатлетичного кросу, футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, пауерліфтингу та гирьового спорту. Наші курсанти та студенти є неодноразовими переможцями як національних, так і міжнародних змагань.

polozhennya_rktass_2020_z_nakazom.pdf
plan_rktass_2021-2022.pdf