Українська Англійська

ЛДУБЖД

Наші партнери

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за підтримки компанії ТОВ “НПФ” “Бранд Майстер плюс” на кафедрі електротехніки, промислової та пожежної автоматики вже четвертий раз відбувся конкурс на кращий курсовий проект з дисципліни “Пожежна і виробнича автоматика”. Серед великої кількості курсових проектів курсантів та студентів IV курсу інституту пожежної та техногенної безпеки конкурсною комісією було відібрано три найкращі проекти. Перше місце отримав курсант взводу ПБ - 44 Запотинський Олександр Іванович. Переможець конкурсу та його керівник, викладач Янків Василь Володимирович, отримали пам’ятні призи від даної компанії, яка успішно працює на ринку протипожежних послуг та приділяє багато уваги підтримці талановитої молоді та заохочує проведення таких конкурсів.

Університет вже 4 роки поспіль тісно співпрацює з компанією “Бранд Майстер плюс”, яка спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації технічних засобів газового та порошкового пожежогасіння, проектуванні, монтажі, пуско-наладці систем безпеки різних рівнів складності в сферах пожежогасіння, охоронно-пожежної сигналізації, відеонагляду і доступу.


У Львівському ДУ БЖД активно розвивається співпраця з провідним підприємством України у галузі радіаційної безпеки «НВПП Спаринг-Віст Центр». Виробництво і застосування засобів вимірювань і контролю та методів моніторингу і гарантування безпеки життєдіяльності у сфері випромінювань неможливе без глибокої взаємодії між науковцями і промисловістю, що яскраво ілюструє договір про співпрацю ЛДУ БЖД та «НВПП Спаринг-Віст Центр». За допомогою продукції підприємства, яка широко представлена в табелях оснащення підрозділів ДСНС України, курсанти і студенти оволодівають основами роботи з приладами контролю, розвивають методи запобігання виникненню радіаційних аварій і катастроф. З цією метою відділом організації науково-дослідної діяльності проводиться атестація галузевої еколабораторії оснащеної, серед іншого, і приладами «НВПП Спаринг-Віст Центр».
Багаторічним партнером у проведенні науково-практичних семінарів, конференцій, інших спільних заходів є Торговий Дім "Системи безпеки". Просування ідей та методів безпеки життєдіяльності, культури безпеки у широкі верстви населення та підприємців усіх рівнів є нашою спільною метою.
Розвиток і підтримка інноваційних та ініціативних курсантів і студентів завжди знаходить відгук у діяльності ТД "Системи безпеки".


.
 
 
 
 

Контактна інформація: 

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету