Українська Англійська

ЛДУБЖД

Дозвілля

Науково-педагогічні працівники кафедри є кураторами навчальних груп. Робота кураторів спрямована на всебічний розвиток особистості молодого покоління. Здобувачі мають можливість цікаво провести час, і через це реалізується виховна мета, направлена на культурне, мистецьке, національне, фізичне, інтелектуальне та духовне збагачення молодого покоління здобувачів вищої освіти. Для цього куратори організовують походи в театри, кінотеатри, музеї, на виставки сучасного та класичного мистецтва, проводять екскурсії визначними місцями Львова, відвідують наукові установи. Зокрема, на базі регіонального ландшафтного парку «Знесіння» проведено еколого-просвітницьку акцію “ЕКОКВЕСТ” спрямовану на розвиток екологічної свідомості молодих громадян. 
 

ДОЗВІЛЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ
 

 

 
 
З нагоди наближення новорічних і різдвяних свят 08 грудня 2021 року науково-педагогічний склад та ад’юнкти кафедри екологічної безпеки створити маленьку казку для здобувачів та працівників нашого Університету провівши майстер-клас по створенні новорічних екологічних іграшок. Екологічно ‒ не обов'язково старомодно, тьмяно ще й утридорога. Альтернативні прикраси можуть не лише зберегти довкілля, а й подарувати відчуття свята. Найбільш екологічні іграшки це дерев'яні, вирізані у формі ялинок, оленів, саней, сніговиків. Міцний і практичний матеріал, що створює затишну атмосферу. Для любителів яскравих барв ці фігурки можна власноруч розмалювати акриловими фарбами, які не завдадуть шкоди навіть дітям.
Незаслужено забута окраса новорічної ялинки
це іграшки з вати. Такі прикраси можна скріплювати за допомогою клейкого шару крохмалю чи клею ПВА. Тканинні іграшки чудово підійдуть для створення атмосфери екологічного нового року. Вони не линяють, не мають неприємного запаху, не б'ються на друзки. Тканинними можуть бути різноманітні фігурки тварин, зірки, серця й, навіть, кулі.


У жовтні 2021 року здобувачі кафедри з викладачем кафедри Іриною Кочмар зустрілися з представниками Львівської кондитерської фабрики "Світоч". Фахівець із підбору персоналу Наталія Семенченко розповіла про можливості стажування та проходження практики на підприємстві, а також про ініціативи з працевлаштування для студентської молоді і дуальну освіту. Також молодший фахівець служби охорони праці та навколишнього середовища Віта Чернявка представила змістовну доповідь про екологічні ініціативи компанії Nestle та сортування сміття згідно з Color-Code.

Україна в числі 180 країн світу долучилася до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day", мета якого полягає в очищенні планети від сміття, формуванні культури чистоти і сортуванні сміття, правильного поводження з відходами. Організатор Всесвітнього дня в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та інших урядових і громадських організацій.
У вересні 2021 року здобувачі кафедри під керівництвом викладача кафедри екологічної безпеки Наталія Гоцій долучилися до заходу, прибирання  в парку «Цитадель», котрий знаходиться в центральній частині міста і має не лише історичне значення, але також зареєстрований як природоохоронний та архітектурний об’єкт. Зібране сміття відсортували за придатністю до переробки (скло, пластик, папір), а також окремо відсортували пластикові кришечки для благодійного фонду. Таким чином, здобувачі вищої освіти мали можливість не лише долучитися до важливого заходу, але й отримати практичні знання з відсортовування відходів.

У жовтня 2018 році  в рамках вивчення дисципліни "Метеорологія та кліматологія" відбулася навчальна екскурсія на Розтоцький ландшафтно-геофізичний стаціонар. Здобувачі групи ЕК-21 разом з куратором групи викладачем кафедри Павлом Босаком та старшим викладачем кафедри Іриною Думас мали змогу ознайомитися з принципами роботи метеорологічного стаціонарного майданчика, вивчити функціонування найпоширеніших приладів (барометрів, психрометрів, актинометрів, опадомірів, термометрів сухих та вологих, плювіографів та плювіометрів, румбометрів та інших.).
































У 2018 році старший викладач кафедри Ірина Думас разом зі своєю групою ЕК-31 здійснили навчальну поїздку  у національний природний парк "Сколівські Бескиди. Дорога на хребет Парашка і дивувала, і надихала, і зачаровувала. Таємничі тумани і сніг!!!

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02