Українська Англійська

Міжнародна діяльність

Версия для печати
27 квітня 2023 р. викладачі кафедри Галина Телегіна, Орислава Горностай та Оксана Станіславчук були учасниками uczestnicy V Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Bezpieczeństwo, Zarządzanie, Medycyna i Kultura Fizyczna (Warszawa, RP)..

12 квітня 2022 р. викладачі кафедри Надія Слободяник, Галина Телегіна, Орислава Горностай та Оксана Станіславчук представили доповіді на V Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Bezpieczeństwo, Zarządzanie, Medycyna i Kultura Fizyczna (Warszawa, RP).

У 2021 році НПП кафедри взяли участь у таких міжнародних конференціях:
- Advanced discoveries of modern science: experience, approaches and innovations: collection of scientific papers «SCIENTIA» with Proceedings of the I International Scientific and Theoretical Conference (Vol. 1). Amsterdam, The NetherlandsEuropean Scientific Platform.
- Problemas y perspectivas de la aplicación de la investigación científica innovadora: Colección de documentos científicos «ΛΌГOΣ» con actas de la Conferencia Internacional Científica y Práctica, Panamá, 11 de junio de 2021. Panamá-Vinnytsia: Centro de Estudios Estretégicos & European Scientific Platform, 2021.– С. 79-81.
- I Correspondence International Scientific and Practical Conference: «Modern science: concepts, theories and methods of basic and applied research (Вена, Австрія).
- II FORUM SAFETY FIRST (Катовіце, Вища школа управління охороною праці).

У лютому-березні 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри Олександр Мірус, Володимир Марич, Ярослав Ільчишин прошли стажування у м. Wloclawek (Republic of Poland) "Mastery of the organization of pedagogical interaction between a teacher and engineering students. The experience of EU countries. Scientific and pedagogical internship" та за його результатами опублікували наукову працю  "Ефективність використання безпілотних літальних засобів на будівельних об’єктах для професійної підготовки майбутніх фахівців з охорони праці".
 
23 квітня 2020 року науковці Університету взяли участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції «Безпека, управління, медицина та фізична культура», організовану Вищою школою освіти у спорті (м. Варшава, Польща).
Міжнародна онлайн конференція, що мала міждисциплінарний, науковий та практичний характер, дала змогу фахівцям з різних наукових галузей, навчальних закладів та спеціальностей обмінятися думками щодо міжнародної, національної та місцевої безпеки, управління, медицини та фізичної культури, включаючи кризові стани, у фазах виявлення, попередження та підготовки, реагування на надзвичайні ситуації.
За допомогою програмного забезпечення Microsoft Teams свої наукові результати серед інших представила:
• Галина Телегіна на тему: «Проблема утоплення в соціально-психологічному дискурсі (Problem utonięcia w dyskursie społeczno-psychologicznym)» https://ldubgd.edu.ua/node/4418.

У лютому 2020 р. доцент кафедри Оксана Станіславчук у складі делегації від Університету взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Racjonalizacja procesów zapewnienia bezpieczeństwa uczestników zgromadzeń religijnych» (м. Вроцлав, Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/4329. У роботі конференції взяли участь також ректори закладів освіти, керівники поліції, військових та пожежних рятувальників. Серед основних питань, які розгладалися було забезпечення безпеки релігійних споруд та релігійних громад в умовах тетористичних атак, природних катастроф, пожеж, створення безпечних умов для вірян як у храмах, так і під час паломництва.
 

На кафедрі промислової безпеки та охорони праці проходять стажування колеги з Головної школи пожежної служби Республіка Польща Ізабелла Грабоська-Ленчак та Барбара Шикула-П’єц.
 
   

Відповідно до проекту програми Erasmus + курсант Слободяник Надія протягом семестру навчалась за магістерською програмою спеціальності «Цивільна безпека» у Естонській Академії безпеки (Estonian Academy of Security Sciences , м. Таллінн), де обрала для вивчення шість дисциплін, пов'язаних з цівільним захистом та управлінням у кризових ситуаціях (2018 р.) https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/82557.html.
 
            
 
Кафедра успішно співпрацює з Вищою технічною школою безпеки та організації праці (м.Радом, Республіка Польща) та Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/1641.
У 2018 році кафедра та особисто завідувач кафедри Олександр Мірус є членами "EUROPEAN ASSOTIATION for SECURITY", а деякі викладачі є членами Наукового товариства «Bezpieczenstwo i Ratownictwo».

 
 
Студенти з викладачами Університету долучилися до святкування Міжнародних днів науки, які проводилися у Державній вищій східноєвропейській школі (м. Перемишль, Польща), де мали змогу ознайомитися з науковими напрямами досліджень студентів, які проводяться в школі (2018 р.).
 
     

    

13 листопада 2017 року Галабурда Василь взяв участь у роботі молодіжного форуму «Euro-Atlantic Youth Security Forum: 20 years of the NATO-Ukraine Distinctive Partnership», який відбувся у Луцьку. Під час роботи учасники форуму проводили експериментальне дослідження політичного дискурсу у межах навчального курсу «Основи дискурсаналізу». В умовах реального комунікативного контексту були записані промови екс-міністра закордонних справ Литви (2006-2008), посла Литви в Україні Петраса Ваітіекунаса, Полковника, військового аташе Канади Брайана Ірвіна, та екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка.
У такий спосіб учасники форуму провели експериментальні дослідження політичного дискурсу в реальних умовах із застосуванням польових методів сучасної прикладної лінгвістики та методів критичного аналізу дискурсу. Під час практичних занять було представлено презентацію отриманих результатів та обговорення особливостей практичного застосування критичного аналізу дискурсу для оптимізації політичної та інших видів комунікації. http://volyninfo.com/u-lutsku-vidbuvsya-molodizhniy-forum-4-lutsk-youth-forum/
https://all.eenu.edu.ua/krytychnyj-analiz-dyskursu-na-molodizhnomu-forumi-nato
   

22 травня 2015 року представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, заступник начальника Інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності кандидат фізико-математичних наук, доцент, підполковник Ольга Меньшикова та професор кафедри промислової безпеки та охорони праці, доктор фізико-математичних наук, професор Ярослав Чабанюк, підписали угоду про співпрацю, щодо навчання студентів за програми «Подвійний диплом» з провідним вищим навчальним закладом Польщі в галузі безпеки праці – Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/1641.
 

У 2013 році викладачі кафедри взяли участь у работі I Міжнародної наукової конференції "Ochrona pracy jako przedmiot badan pedagogiki pracy", яка відбулася у Вищій інженерній школі безпеки та організації праці в Радомі (Польща).


 

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02