Українська Англійська

ЛДУБЖД

Міжнародна діяльність

Версия для печати
23 квітня 2020 року науковці Університету взяли участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції «Безпека, управління, медицина та фізична культура», організовану Вищою школою освіти у спорті (м. Варшава, Польща).
Міжнародна онлайн конференція, що мала міждисциплінарний, науковий та практичний характер, дала змогу фахівцям з різних наукових галузей, навчальних закладів та спеціальностей обмінятися думками щодо міжнародної, національної та місцевої безпеки, управління, медицини та фізичної культури, включаючи кризові стани, у фазах виявлення, попередження та підготовки, реагування на надзвичайні ситуації.
За допомогою програмного забезпечення Microsoft Teams свої наукові результати серед інших представила:
• Галина Телегіна на тему: «Проблема утоплення в соціально-психологічному дискурсі (Problem utonięcia w dyskursie społeczno-psychologicznym)» https://ldubgd.edu.ua/node/4418.

 


У лютому 2020 р. доцент кафедри Оксана Станіславчук у складі делегації від Університету взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Racjonalizacja procesów zapewnienia bezpieczeństwa uczestników zgromadzeń religijnych» (м. Вроцлав, Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/4329. У роботі конференції взяли участь також ректори закладів освіти, керівники поліції, військових та пожежних рятувальників. Серед основних питань, які розгладалися було забезпечення безпеки релігійних споруд та релігійних громад в умовах тетористичних атак, природних катастроф, пожеж, створення безпечних умов для вірян як у храмах, так і під час паломництва.

 


Кафедра успішно співпрацює з Вищою технічною школою безпеки та організації праці (м.Радом, Республіка Польща) та Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/1641.У 2018 році кафедра та особисто завідувач кафедри Олександр Мірус є членами "EUROPEAN ASSOTIATION for SECURITY", а деякі викладачі є членами Наукового товариства «Bezpieczenstwo i Ratownictwo».Відповідно до проекту програми Erasmus + курсант Слободяник Надія протягом семестру навчалась за магістерською програмою спеціальності «Цивільна безпека» у Естонській Академії безпеки (Estonian Academy of Security Sciences , м. Таллінн), де обрала для вивчення шість дисциплін, пов'язаних з цівільним захистом та управлінням у кризових ситуаціях (2018 р.) https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/82557.html.Студенти з викладачами Університету долучилися до святкування Міжнародних днів науки, які проводилися у Державній вищій східноєвропейській школі (м. Перемишль, Польща), де мали змогу ознайомитися з науковими напрямами досліджень студентів, які проводяться в школі (2018 р.).
13 листопада 2017 року Галабурда Василь взяв участь у роботі молодіжного форуму «Euro-Atlantic Youth Security Forum: 20 years of the NATO-Ukraine Distinctive Partnership», який відбувся у Луцьку. Під час роботи учасники форуму проводили експериментальне дослідження політичного дискурсу у межах навчального курсу «Основи дискурсаналізу». В умовах реального комунікативного контексту були записані промови екс-міністра закордонних справ Литви (2006-2008), посла Литви в Україні Петраса Ваітіекунаса, Полковника, військового аташе Канади Брайана Ірвіна, та екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка.
У такий спосіб учасники форуму провели експериментальні дослідження політичного дискурсу в реальних умовах із застосуванням польових методів сучасної прикладної лінгвістики та методів критичного аналізу дискурсу. Під час практичних занять було представлено презентацію отриманих результатів та обговорення особливостей практичного застосування критичного аналізу дискурсу для оптимізації політичної та інших видів комунікації. http://volyninfo.com/u-lutsku-vidbuvsya-molodizhniy-forum-4-lutsk-youth-forum/
https://all.eenu.edu.ua/krytychnyj-analiz-dyskursu-na-molodizhnomu-forumi-nato

 
 
 
22 травня 2015 року представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, заступник начальника Інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності кандидат фізико-математичних наук, доцент, підполковник Ольга Меньшикова та професор кафедри промислової безпеки та охорони праці, доктор фізико-математичних наук, професор Ярослав Чабанюк, підписали угоду про співпрацю, щодо навчання студентів за програми «Подвійний диплом» з провідним вищим навчальним закладом Польщі в галузі безпеки праці – Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща) https://ldubgd.edu.ua/node/1641.
 
У 2013 році викладачі кафедри взяли участь у работі I Міжнародної наукової конференції "Ochrona pracy jako przedmiot badan pedagogiki pracy", яка відбулася у Вищій інженерній школі безпеки та організації праці в Радомі (Польща).

 


 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02