Відбулося засідання Вченої ради Університету

Відбулося засідання Вченої ради Університету
22 вересня відбулося засідання Вченої ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Члени Вченої ради  обговорили підсумки набору на навчання у 2016 році. Зокрема,  задля ефективнішого згуртування взводів під час табірного збору у 2017 році вирішили  планувати заняття з психологічної підготовки в перший тиждень. Також з метою удосконалення психологічної підготовки курсантів 1-го курсу залучати до проведення практичних занять бакалаврів 4-го курсу і магістрів спеціальності "Практична психологія".
Було ухвалено   рішення провести в системі службової підготовки відповідне загальноуніверситетське заняття з метою виявлення серед курсантів і студентів осіб, схильних до шкідливих звичок.
Під час засідання були затверджені кандидатури курсантів, які за результатами екзаменаційної сесії є відмінниками навчання. Зокрема, їм будуть виплачуватись підвищені посадові оклади: на 50 відсотків для курсантів, які отримали лише відмінні оцінки та на 25 відсотків – для курсантів, які мають середній бал успішності не менше ніж 4,50 за п’ятибальною шкалою оцінювання.