Українська Англійська

ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго»

Версия для печати
ЛДУ БЖД  спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго»
ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго»
Сьогодні на базі полігону ДП «Екотрансенерго» Яворівського району Львівської області  розпочалася активна фаза масштабних Міжнародних навчань EU-CHEM-REACT, які триватимуть три дні. Проект EU-CHEM-REACT виконується в рамках гранту ЄС з 2017 року і має на меті допомогти Україні оцінити ефективність нової системи цивільного захисту, можливості взаємодіяти з сусідніми країни Європейського Союзу, європейськими інституціями відповідно до стандартів та процедур Європейського Союзу. Проект впроваджувався міжнародним консорціумом, до якого ввійшли    Литва (Асоціація робіт та послуг з пожежної безпеки Литви, асоційованим бенефіціаром), Україна (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як асоційований бенефіціар), Міжнародний центр хімічної безпеки та безпеки (ICCSS) у Варшаві як міжнародний координатор. У навчаннях беруть також участь команди з Чехії, Латвії, Польщі та України, у тому числі, професійні та добровільні команди пожежної охорони.
Метою навчань є перевірити рівень координації між EUCPT та міжнародними й національними командами, випробувати й вдосконалити існуючі процедури навчань, перевірити можливості співпраці між міжнародними групами допомоги через ERCC в конкретних умовах, протестувати спроможність ЄС оцінювати та координувати команду у створені Coordination Cell (координаційного осередку) і проведення практичної частини на місці, перевірити стандартні процедури активізації транскордонної допомоги у випадку інциденту з CBRN і процес прийняття рішень на міжнародному та національному рівнях.
     У рамках проекту відбудеться залучення добровільних підрозділів пожежної охорони та тестування їх сумісності з національними та міжнародними рятувальними командами.
     Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань,  внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю вантажного автомобіля  та пасажирського  автобуса виникло пошкодження ємності із НХР  та відбувається неконтрольований витік . Місцеві аварійно-рятувальні служби запросили допомогу  в  Координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації  та залучили регіональні можливі ресурси.
Проект зосереджується на плануванні тестування й готовності до хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних катастроф, включаючи хімічну зброю, токсичні промислові хімікати, біологічні агенти, токсини і радіологічний матеріал.

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02