На базі багатофункціонального тренажеру для практичної підготовки рятувальників Університету розпочались практичні заняття

На території  Навчально-тренувального полігону Університету у багатофункціональному тренажері для практичної підготовки рятувальників проведено спільне практичне заняття з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт» на тему «Транспортування постраждалих при пожежах та аваріях». Заняття проводили викладачі кафедр пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт і спеціальної рятувальної підготовки та фізичного виховання.Транспортування постраждалих є відповідальним етапом загального процесу проведення рятувальних робіт. Не знання правил, а також вибір невірних способів транспортування, може призвести до нещасних випадків у тому числі й до загибелі  людей.
Заняття проводилось комплексно у чотири етапи:
І етап – відпрацювання практичних аспектів по порядку пошуку та транспортуванню потерпілих (Лоїк В.Б., Синельніков О.Д.);
ІІ етап – відпрацювання способів транспортування потерпілих різними способами та в різних умовах (Лоїк В.Б., Синельніков О.Д.);
ІІІ етап – проведення рятувальних робіт по транспортуванню потерпілих з використанням рятувальної триноги (Петренко А.М., Смоляк Д.В.);
ІV етап - транспортування постраждалих з поверхів будівлі по косонатягнутій здвоєній мотузці в рятувальному трикутнику (Петренко А.М., Смоляк Д.В.).
Слід зазначити, що тренажер слугує потужним підсиленням практичної складової навчального процесу, адже саме в ньому максимально відтворені умови, наближені до реальних пожеж у закритих приміщеннях, де кожен майбутній рятувальник зможе випробувати себе в екстремальних умовах надзвичайної ситуації і відпрацювати набуті теоретичні знання.