В Університеті обговорили питання зміцнення національної самосвідомості молоді
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
26 вересня, кафедра українознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності провела курсантсько-студентський культурологічний семінар «Козацькому роду нема переводу. Іван Піддубний». Захід відбувся з метою відновлення історичної пам’яті й зміцнення національної самосвідомості нашої молоді у ситуації інформаційної війни з її потворно брехливим пропагандистським викривленням реальних фактів соціальної й державної української дійсності.
У його роботі взяли участь представники усіх інститутів нашого Університету. Під час зустрічі вони мали можливість передивитися науково-популярний фільм про трагічну долю відомого у світі українського борця й висловити власну точку зору щодо злодійського процесу «привласнення» культурних здобутків української нації. Доповідачі – курсанти 2-го курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки Тарас Процишен та Кирил Стефанишин – у підсумку наголосили, що одне з першорядних завдань сучасної молоді – здобути знання про правдиві факти перелицьовування української історії й культури, щоб мати змогу чинити гідний усвідомлений опір знищенню української державності.
У його роботі взяли участь представники усіх інститутів нашого Університету. Під час зустрічі вони мали можливість передивитися науково-популярний фільм про трагічну долю відомого у світі українського борця й висловити власну точку зору щодо злодійського процесу «привласнення» культурних здобутків української нації. Доповідачі – курсанти 2-го курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки Тарас Процишен та Кирил Стефанишин – у підсумку наголосили, що одне з першорядних завдань сучасної молоді – здобути знання про правдиві факти перелицьовування української історії й культури, щоб мати змогу чинити гідний усвідомлений опір знищенню української державності.