В Університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Управлінські, правові та економічні аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій»

10 квітня кафедрою права та менеджменту у сфері цивільного захисту проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених: ад’юнктів, аспірантів, курсантів та студентів «Управлінські, правові та економічні аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій».

У заході взяли участь 107 ад’юнктів, аспірантів, курсантів та студентів, 12 науково-педагогічних працівників, які представляли 12 навчальних закладів.

Конференція проводилась у трьох секціях: «Управлінські аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності», «Правові аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності» та «Економічні аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності».

Учасники конференції заслухали доповіді з актуальних проблем організаційно-правових аспектів забезпечення безпеки життєдіяльності. Зокрема, обговорювалися питання з управлінських, економічних та правових аспектів забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій. Особливу увагу було зосереджено на ролі Єдиної державної системи цивільного захисту в Україні, ролі правової роботи у формуванні правової культури людини як суб’єкта безпеки життєдіяльності, особливостях законодавчого підгрунття забезпечення безпеки життєдіяльності, а також питаннях міжнародного співробітництва у сфері цивільного захисту.

За підсумками конференції її учасниками запропоновано вирішення цілого ряду проблем розвитку безпеки життєдіяльності та визначення перспектив на майбутній період, а також сприяння застосуванню передових наукових досягнень в управлінський та правовій сфері.

Виступи учасників конференції були змістовними та всебічно розкривали суть проблематики. Серед них слід відзначити кращі теми доповідей: «Організаційно-правове забезпечення міждержавного співробітництва України у сфері цивільного захисту» (Максимів О.П.), «Натовп як джерело підвищеної небезпеки в місцях масового перебування людей» (Колеснікова А.В.), «Тіньова економіка як реальна загроза економічній системі України» (Данилів О.Б.), «Соціальна реклама як важливий чинник запобігання надзвичайним ситуаціям» (Крива У.М.), «Пожежна безпека як складова національної безпеки України та її суть» (Драч К.Л.), «Проблеми та шляхи вдосконалення системи професійного розвитку в сфері управління ДСНС» (Васютяк А.О.).