Українська Англійська

В Університеті відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності»(Відео)

Версия для печати
Х Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів „Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності” проведена з метою сприяння вирішенню проблем розвитку безпеки життєдіяльності та визначенню перспектив на майбутній період, а також сприяння застосуванню передових наукових досягнень у галузі техногенно-екологічної, інформаційної безпеки.
У роботі конференції взяли участь близько 100 молодий учених, курсантів та студентів, а також понад 20 науково-педагогічних працівників нашого університету та інших навчальних закладів. В цілому, на конференції було представлено 8 навчальних закладів.
З доповідями на пленарних і секційних засіданнях виступили 66 осіб. Учасники заслухали та обговорили доповіді з проблем пожежної та техногенної безпеки, організаційно-правових аспектів забезпечення безпеки життєдіяльності, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, екологічних аспектів безпеки життєдіяльності, інформаційних технологій в безпеці життєдіяльності, природничо-наукових аспектів в безпеці життєдіяльності, промислової безпеки та охорони праці, управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності. Особливу увагу було зосереджено на питаннях підвищення рівня захищеності об’єктів та населених пунктів, організації та порядку проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення, територій та об’єктів від надзвичайних ситуацій.
Учасники конференції відзначили, що за останні роки активізувались роботи в напрямі формування нових концептуальних підходів щодо підвищення рівня безпеки об’єктів та населених пунктів, організації та порядку проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення, територій та об’єктів від надзвичайних ситуацій, інноваційних проектів щодо перспектив забезпечення безпеки життєдіяльності.
Подальшого розвитку набувають міжрегіональні зв’язки у галузі безпеки життєдіяльності. Разом із тим, доводиться констатувати, що ситуація щодо рівня захищеності об’єктів та населених пунктів повністю не вирішена та потребує постійної уваги як з боку нашої держави, так і інших держав.
Учасники конференції рекомендують зосередити основні зусилля на таких проблемах:
1. Розроблення, вдосконалення методик випробування та впровадження екологічно безпечних вогнегасних речовин, обладнання, приладів і матеріалів відповідно до існуючих вимог.
2. Розроблення рекомендацій з питань моделювання явищ техногенного й природного характеру та технологій ліквідації їх наслідків.
3. Розроблення і здійснення державної програми щодо навчання різних категорій населення правилам пожежної безпеки, екологічної культури та діям в умовах надзвичайних ситуацій.
4. Дослідження психолого-педагогічних аспектів підготовки рятувальників шляхом впровадження аналітичних і тренінгових методик.
У галузі міжнародного співробітництва з питань забезпечення життєдіяльності пропонується здійснення таких заходів:
1. Координація національних і міжнародних програм та організація більш тісного наукового спіробітництва на європейському та регіональному рівнях.
2. Проведення чергової ХІ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів у 2016 році на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
3. Налагодження партнерських стосунків, обмін делегаціями, спілкування протягом року за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.
4. Активізація роботи із залучення молодих вчених, курсантів та студентів інших країн у роботі наступної ХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів “Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності”.
5. Рекомендувати кращі доповіді до публікації у фахових виданнях Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які відповідають тематиці та оформлені відповідним чином.
Організатори конференції впевнені в необхідності подальшої активізації та об’єднанні зусиль учених і практиків різного профілю для вирішення існуючих проблем безпеки життєдіяльності і визначення пріорітетних напрямів їх розвитку в майбутньому.

http://www.ubgd.lviv.ua/ktb
 

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02