Ректор Університету взяв участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:методологія, теорія, досвід, проблеми."

Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр виступив на ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми." яка  проходить у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.
​  Під час конференції були розглянуті методологічні проблеми впровадження інформаційних технологій та інноваційних методик у навчальний процес освітніх закладів.
Зокрема під час своєї доповіді Михайло Козяр розповів: "Впровадження сучасних засобів попередження надзвичайних ситуацій та використання інформаційних технологій, інноваційних методик навчання в підготовці фахівців у галузі безпеки людини є основою Національної безпеки. В той же час, гостро стоїть питання підвищення соціальної та матеріальної складової забезпечення працівників ДСНС, котрі ризикуючи власним життям,виконують надскладні завдання."
  Упродовж 24 років цей форум привертає увагу науковців України та інших країн. Серед яких Велика Британія, США, Китай, Німеччина, Словаччина, Ізраїль, Польща, Білорусь, Молдова, Казахстан та інші.
  Участь у конференції беруть провідні науковці України та світу Зокрема серед учасників конференції в різні роки були видатні українські вчені-педагоги Іван Андрійович Зязюн, Семен Устинович гончаренко, Дмитро Олександрович Тхоржевський, Віктор Констянтинович  сидоренко яких, на жаль, вже немає серед нас.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68