Українська Англійська

Підведено підсумки Українсько-Британського проекту «Безпека на дорозі»

Версия для печати
Підведено підсумки Українсько-Британського проекту «Безпека на дорозі»
Підведено підсумки Українсько-Британського проекту «Безпека на дорозі»
З 24 по 26 травня 2016 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності реалізовувався спільний українсько-британський проект «Безпека на дорозі» за підтримки Східно альянсу безпечного та сталого транспорту (Великобританія) та Фонду сприяння безпеці дорожнього руху (Україна).
В рамках проекту, 24 травня відбулось засідання круглого столу «Взаємодія оперативних служб та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки дорожнього руху у м. Львів», в якому прийняли участь експерти з Великобританії, представники органів місцевого самоврядування міста Львів та області, представники місцевих органів виконавчої влади та громадських організацій. В ході засідання було розглянуто світовий досвід спільних дій оперативних та аварійних служб. За результатами круглого столу було розроблено першу редакцію «Алгоритму спільних дій оперативних та аварійних служб міста» та створено робочу групу, яка повинна доопрацювати цей проект. Також було запропоновано підготувати обґрунтування необхідності створення постійно діючого міжвідомчого центру з вивчення проблематики взаємодії оперативних і аварійних служб.
25 травня в рамках проекту відбулось одразу 2 заходи – тренінг Надання медичної допомоги постраждалим при ДТП та семінар «Профілактика дорожньо-транспортних пригод та запровадження заходів із зниження аварійності». Тренінг проводили експерти з Великобританії – представник пожежно-рятувальної служби графства Кент Майк Пітні та парамедикШейн Вільямс. Все обладнання, яке використовувалось при проведенні тренінгу, було передано Університету для використання в навчальному процесі та повсякденній діяльності, а саме: два дефібрилятори, обладнання для штучної вентиляції легень та інтубації, манекен для тренування надання першої медичної допомоги, медична сумка рятувальника тощо.
На семінарі, який відбувся в другій половині дня 25 травня, доповідачі ділились із зацікавленою аудиторією досвідом проведення профілактичних заходів із запобігання дорожньо-транспортним пригодам в закладах освіти та пожежно-рятувальних підрозділах. Велику зацікавленість аудиторії викликала доповідь доцента кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки Придатка Олександра Володимировича на тему «Досвід застосування інформаційних технології у профілактиці небезпечних ситуацій».
Завершальним етапом проекту стало проведення навчань «Порядок дій рятувальників при наданні допомоги постраждалим у ДТП», в яких вперше прийняли участь представники патрульної поліції. Після завершення цих навчань було проведено експертне оцінювання дій рятувальників та патрульної поліції. Всі експерти відзначили високий рівень підготовки наших фахівців та звернули особливу увагу на хорошу взаємодію зазначених оперативних служб.
Слід також зазначити, щов рамках цього проекту Університет отримав, згадане вище, медичне обладнання та отримає найближчим часом спеціальний пожежний захисний одяг з світловідбивними жилетами, які дадуть змогу підвищити безпеку особового складу як при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, так і при гасінні пожеж.
 
 
 

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02