У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 25-27 травня 2017 року проходив Міжнародний форум з безпеки INFOS-2017, у якому взяла участь доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Мартин Ольга Максимівна

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 25-27 травня 2017 року проходив Міжнародний форум з безпеки INFOS-2017, який зібрав фахівців з економічної безпеки України та зарубіжжя. В роботі конференції взяли участь понад 150 осіб із вищих навчальних закладів  України та з-за кордону. Предметом обговорення стали перспективи управлінської діяльності суб’єктів господарювання в контексті економічної безпеки (MABEES).
У Міжнародному форумі з безпеки взяла участь доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Мартин Ольга Максимівна, яка виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Економічна безпека як фундаментальна основа національної безпеки та її вплив на пожежну безпеку».
Учасники конференції мали змогу поділитися власними дослідженнями та обмінятися досвідом і подискутувати. За підсумками конференції опубліковані матеріали апробації результатів проведених досліджень викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів.