Випуск на місцях: керівництво Університету відвідало західні області для вручення дипломів випускникам

Сьогодні до Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Хмельницької областей завітали проректори Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, аби особисто привітати випускників із завершенням навчання. Від імені ректора Університету професора Мирослава Коваля вони вручили дипломи та грамоти Університету кращим з кращих, побажавши молодому поколінню рятувальників продуктивної служби та кар’єрного зростання. Випускників Львівської області привітав особисто Мирослав Стефанович. Нагадаємо, що цьогоріч стіни Університету покидають понад 400 здобувачів вищої освіти. Усі випускники, які навчались за державним замовленням, були забезпечені роботою в структурних підрозділах ДСНС України.