Матеріально-технічна база

Навчально-спортивний комплекс
Призначення споруди:

• проведення навчальних занять з фізичного виховання, пожежно-рятувальної підготовки, рятувальної підготовки, підготовки газодимозахисної служби, пожежної тактики, пожежної техніки;
  • тренування спортсменів секцій з міні-футболу, легкої атлетики, пожежно-прикладного спорту, волейболу;
  • проведення ранкової зарядки та факультативних занять.

Навчальна башта
     Призначення споруди: проведення навчальних занять з пожежно-рятувальної підготовки, рятувальної підготовки, підготовки газодимозахисної служби, пожежної тактики, пожежної техніки; тренування спортсменів секцій з пожежно-прикладного спорту; заняття навчальної пожежно-рятувальної частини.

Спортивний зал
     Призначення споруди: проведення навчальних занять з фізичного виховання та фізичної підготовки офіцерів ЛДУБЖД; тренування спортсменів секцій з міні-футболу, баскетболу, фітнесу, волейболу, бойового гопака, бадмінтону, настільного тенісу; тренування спортсменів секцій з міні-футболу, баскетболу, фітнесу, волейболу, бадмінтону, настільного тенісу.

Спортивно - атлетичний центр

Призначення споруди:
тренування спортсменів секцій з гирьового спорту, пауерліфтингу.

Тренінговий центр рятувальних робіт

Комплекс створений у 2020 році й має на меті підвищити якість надання освітньої послуги в царині підготовки рятувальників. Завдяки сучасному оснащенню тренінгового центру рятувальних робіт тут є можливість здійснювати відпрацювання низки практичних навичок, зокрема:
- здійснювати відпрацювання процесу деблокування потерпілого з автомобіля-трансформера на базі шасі Тойота Авенсіс із використанням сучасного обладнання та надання йому першої домедичної допомоги;
- вивчати елементи активної та пасивної безпеки на базі тренажера (Мерседес Бенц), імітацію спрацювання подушок безпеки;
- відпрацьовувати технічні елементи переміщення по вертикальних мотузках з використанням верхолазного спорядження зі зміною напряму руху.
- рятувати потерпілих з підвісних крісельних канатних доріг різними способами, при аварійних режимах роботи.

Альпін - парк

Альпін-парк - це система дерев'яних платформ, взаємопов'язаних атракцій: стенд скелелазіння, підвісні лінії перешкод, навісна та круто похила переправи, канатні дороги, сходи, містки. Закріплені ці елементи на висоті 5-20 метрів над землею.
Призначення споруди:
проведення навчальних занять з пожежно-рятувальної підготовки, рятувальної підготовки;
тренування спортсменів секцій з пожежно-прикладного спорту та рятувальної підготовки.

Відкритий спортивний майданчик для ігрових видів спорту

Призначення споруди: проведення навчальних занять з фізичного виховання; тренування спортсменів секцій з міні-футболу та гандболу; проведення змагань з міні-футболу та гандболу.

Відкритий тренажерний майданчик

Призначення споруди:
  • проведення навчальних занять з фізичного виховання;
  • проведення ранкової зарядки, факультативних занять та активного відпочинку курсантів та студентів ЛДУБЖД впродовж дня.