Українська Англійська

Видавнича діяльність

Основи гідравліки та водопостачання : навчальний посібник / Валентин ПРИДАТКО, Олександр КОВАЛЬЧУК – Львів: ЛДУ БЖД, 2023. – 190с.
 
У навчальному посібнику висвітлено теоретичні відомості сучасної гідравліки, гідростатики, гідродинаміки та гідромеханіки. Розкрито основні поняття водопостачання в системі цивільного захисту. Описано сучасні пожежні насоси, принцип їх дії. Коротко описано існуючі джерела водопостачання, порядок їх експлуатації та технічного обслуговування.
Для викладачів, здобувачів професійно-технічної, вищої освіти.
Практикум з пожежної профілактики технологічних процесів об’єктів підвищеної небезпеки / Надія ФЕРЕНЦ – Львів: ЛДУ БЖД, 2023. – 294с.: табл.123, дод.1 : - Бібліограф с.193-294 (25назв).
 
У навчальному виданні стисло викладені основні положення курсу «Пожежна профілактика технологічних процесів». Наведено алгоритми і приклади розв’язання типових задач, умови задач для практичних і контрольних робіт та довідковий матеріал.
Видання призначено для підготовки бакалаврів та магістрів, що навчаються у галузі знань "Цивільна безпека" згідно з освітньо-професійними програмами «Пожежна безпека» та «Аудит пожежної та техногенної безпеки» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 261 «Пожежна безпека».

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки.: навчальний посібник. / Упорядн. Інна Оношко, Євген КОБКО, Олександр ЧЕКРИГІН, Олександр ОНОШКО . – Львів : Галицька Видавнича Спілка , 2023. –210 с.

ISBN 978-617-8092-61-0

У навчальному посібнику викладено опрацьовані та систематизовані норми чинного законодавства у сфері цивільного захисту, порядок здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, його основні риси, функції, форми і методи. Навчальний посібник призначений для викладачів, здобувачів вищої освіти та працівників органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Практикум з пожежної профілактики технологічних процесів об’єктів підвищеної небезпеки / Надія ФЕРЕНЦ – Львів: ЛДУ БЖД, 2023. – 294с.: табл.123, дод.1 : - Бібліограф с.193-294 (25назв).
 
У навчальному виданні стисло викладені основні положення курсу «Пожежна профілактика технологічних процесів». Наведено алгоритми і приклади розв’язання типових задач, умови задач для практичних і контрольних робіт та довідковий матеріал.
Видання призначено для підготовки бакалаврів та магістрів, що навчаються у галузі знань "Цивільна безпека" згідно з освітньо-професійними програмами «Пожежна безпека» та «Аудит пожежної та техногенної безпеки» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 261 «Пожежна безпека».
Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки : навчальний посібник / Валентин ПРИДАТКО, Дмитро ЧАЛИЙ, Олег МІЛЛЕР. – Львів: ЛДУ БЖД, 2022. – 514с.

У навчальному посібнику висвітлено особливості організації державного нагляду. Ретельно розглянуто особливості організації діяльності органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території України, регулювання відносин у цій сфері органів державної влади, органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання і громадян є одним із завдань Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Для викладачів, здобувачів вищої освіти та працівників органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Довідник термінів та визначень профілактичної діяльності у сфері цивільного захисту : довідник / Упорядн. Валентин ПРИДАТКО, Олег ПАЗЕН, Олег МІЛЛЕР, Андрій ДОМІНІК. – Львів. СПОЛОМ, 2022. – 224с.

Зібрано терміни та визначення, з якими в повсякденній практичній діяльності можуть зіштовхнутися працівники органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки і спеціалісти, що надають послуги у сфері пожежної і техногенної безпеки та відповідно апелюють до суб’єктів господарювання різних форм власності.
Для викладачів, здобувачів вищої освіти та працівників органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Аудит пожежної та техногенної безпеки : навчальний посібник/ Валентин ПРИДАТКО, Тарас БЕРЕЖАНСЬКИЙ – Львів: СПОЛОМ, 2022. – 216с.

Висвітлено особливості оцінки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів. Ретельно розглянуто методи вирішення завдань сучасного аудиту, які необхідно буде розв’язувати фахівцям суб’єктів господарювання, що надають послуги у сфері пожежної та техногенної безпеки,  у практичній діяльності. Висвітлено приклади, що доповнюють лекційний матеріал дисципліни, дають змогу комплексного та прикладного вирішення завдань у сфері пожежної та техногенної безпеки, що спрямовані на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню пожеж, обмеження їх розвитку, убезпечення людей, захист матеріальних цінностей, довкілля від впливу небезпечних чинників пожежі.
Для викладачів, здобувачів вищої освіти та аудиторів у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Системи пожежної та охоронної сигналізації: навчальний  посібник  / Кушнір А.П., Чалий Д.О. – Львів: СПОЛОМ, 2022. 298 с.
ISBN 978-966-919-799-3
В навчальному посібнику описано явища, що супроводжують пожежу. Розглянуто принципи побудови систем пожежної сигналізації залежно від їх функціональних можливостей, загальну структуру системи пожежної сигналізації та оповіщування. Наведено класифікацію пожежних та охоронних сповіщувачів та приймально-контрольних приладів, згідно з чинними нормативними документами, та їхні технічні характеристики. Детально розглянуто технології побудови та алгоритми опрацювання інформативних сигналів в сучасних пожежних та охоронних сповіщувачах. Значну увагу приділено проектуванню, монтажу, експлуатації та технічному обслуговуванню систем пожежної сигналізації, згідно з ДБН В.2.5-56 та ДСТУ-Н CEN/TS 54-14, чинними на момент написання навчального посібника.
Для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю “Пожежна безпека” та “Цивільна безпека”, а також для спеціалістів, які займаються проектуванням, монтажем, експлуатацією та технічним обслуговуванням систем пожежної та охоронної сигналізації.
В.І. Гудим, І.П. Кравець, А.П. Кушнір, О.Б. Назаровець, Ю.І. Рудик.Електротехнічні засоби забезпечення пожежної безпеки об’єкта. Навчальний посібник. – Львів:, 2021.

Навчальний посібник написаний відповідно до навчальних програм курсів «Електротехніка та пожежна профілактика електроустановок», «Електротехніка та запобігання аварій в електроустановках», «Контроль та профілактика електроустановок», «Електротехніка та вимірювальні прилади», які читаються у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр.
У навчальному посібнику подано загальні відомості про енергосистеми, електромережі та електроосвітлення; вказані типові причини пожеж від електроустановок та протипожежні вимоги і захист при їх експлуатації; показано методику та послідовність визначення відповідності електрообладнання навколишньому середовищу. Матеріал посібника містить теоретичні відомості, нормативні вимоги, приклади розв’язання задач та контрольні питання для самопідготовки.
Посібник може бути корисний також для спеціалістів, які працюють в галузі пожежної безпеки.
Домедична підготовка. Навчальний посібник / О.Таранова, В.Придатко – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2020. – 160с.
 
У навчальному посібнику розглядаються основні завдання, організація та порядок надання домедичної допомоги постраждалому населенню і працівникам служби порятунку при невідкладних станах. Наводяться медико-правові та етичні аспекти надання домедичної допомоги. Розкриваються порядок виявлення факторів, що загрожують життю, їх усунення, принципи оцінки стану постраждалого, порядок проведення оглядів постраждалого та медичного сортування. Описуються принципи надання допомоги при різних станах постраждалих, травматичних ушкодженнях та порядок роботи з медичним обладнанням.
Ференц Н.О., Павлюк Ю.Е. Пожежна профілактика технологічних процесів: підручник. Львів, ЛДУБЖД, 2019. 332 с.

У підручнику викладено причини та умови утворення горючого середовища в апаратах, в приміщеннях, при пошкодженні технологічного обладнання з розрахунковим визначенням вибухопожежонебезпечних концентрацій горючих речовин та проведенням профілактичних заходів. Описано методику визначення категорії приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною і пожежною небезпекою. Розглянуто виробничі джерела запалювання, умов і причин їх виникнення та заходи профілактики. Показано особливості поширення пожежі на виробництві з метою розробки заходів для обмеження кількості горючих речовин і матеріалів та запобігання розвитку пожежі. Викладено пожежну небезпеку найбільш пожежонебезпечних технологічних процесів з метою розробки пожежно-профілактичних заходів, показано основні закономірності протікання типових технологічних процесів.
Підручник призначений для підготовки бакалавра галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 261 «Пожежна безпека», а також для курсантів, студентів та слухачів пожежно-технічних закладів вищої освіти III, IV рівня акредитації.
Підручник також може бути корисний для практичних працівників, які працюють в галузі пожежної безпеки, фахівців науково-дослідних та проєктних організацій при проєктуванні та розрахунку відповідних систем протипожежного захисту.
Пелешко М.З., Бабаджанова О.Ф., Башинський О.І. Пожежна безпека агропромислового комплексу, 2017р. ЛДУ БЖД, 2017.-204 с.

У навчальному посібнику розглянуто питання забезпечення пожежної безпеки під час збирання, зберігання та переробки зерна, протипожежні вимоги до тваринницьких комплексів, складів зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин.
Навчальний посібник призначений для студентів, курсантів та слухачів закладів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра напрямів «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Механізація сільськогосподарського господарства», «Енергетика сільськогосподарського виробництва». 
Шаповалов О.В., Лин А.С., Кравець І.П. Електротехнічні системи автомобілів: Навчальний посібник – Львів: ЛДУ БЖД, 2017. – 204с.

У навчальному посібнику описані бортові системи автомобіля, які здатні вимірювати, контролювати, аналізувати та регулювати безліч параметрів та показників роботи транспортного заcобу, а також повідомляти водія про виникнення позаштатних ситуацій, тим самим забезпечуючи безпеку як водія, так і пасажирів.   
Також розглянуто закони та принципи реалізації роботи бортових та інших систем, які можна застосовувати в автомобілі з метою безпечної експлуатації та полегшення управління автомобілем і його агрегатами.
Навчальний посібник призначений для курсантів, студентів та слухачів з дисципліни “Основи теорії систем і управління” та «Вимірювання і електробезпека автомобіля» спеціальності «Транспортні технології».

 
Гудим В.І., Кушнір А.П. Основи виробничої і протипожежної автоматики. Навчальний посібник. – Львів : ЛДУ БЖД, 2016. – 224 с.

Навчальний посібник призначений для курсантів та студентів за напрямом підготовки «Пожежна безпека» та «Цивільний захист» і на­писаний у відповідності до робочої програми з предметів «Пожежна і виробнича автоматика» та «Системи автоматичного контролю та спо­стереження». Посібник складається з шести розділів в яких наведено основні терміни та визначення, принципи побудови та класифікацію систем автоматичного керування, основи лінійної теорії автоматичного керування та закони керування, які необхідні для розуміння побудови систем керування. Описано пристрої збору і перетворення інформації, які використовуються у виробничій та пожежній автоматиці, автома­тичні регулятори та їх передавальні і перехідні функції, типові вико­навчі приводи та перетворювачі електричної енергії, які використову­ються в побудові систем автоматичного керування. Крім того, подано основні відомості про автоматизацію помпових установок для пожежо­гасіння, а також схеми керування електроприводами помпових станцій водяного та пінного пожежогасіння і схеми електроживлення систем пожежної автоматики.
Посібник може бути корисний для спеціалістів які працюють в галузі пожежної безпеки, зокрема займаються експлуатацією систем протипожежного захисту.
Планування проектів реінженірингу систем пожежогасіння на основі моделювання / Сидорчук О.В., Ратушний Р.Т., Бондаренко В.В., Башинський О.І., Завер В.Б. // За ред. О.В. Сидорчука та Р.Т. Ратушного. Монографія. – Львів : ЛДУ БЖД, 2015. – 362 с. 
 
Монографія узагальнює результати дослідження процесів планування проектів, програм та портфелів реінженірингу систем пожежогасіння. Розглянуто комплекс питань, які розкривають особливості профілювання місії державних цільових соціальних програм цивільного захисту та обгрунтування портфелів проектів
  Ференц Н.О., Павлюк Ю.Е. Пожежна профілактика технологічних процесів в прикладах та задачах: навчальний посібник. Львів, ЛДУБЖД, 2015. 205 с.

У навчальному посібнику приведено аналіз пожежної небезпеки технологічних процесів, технічні рішення для забезпечення пожежної небезпеки технологічних процесів, методику визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою. Кожен з підрозділів посібника викладено за загальною схемою: стисла теоретична частина з основними розрахунковими формулами, методика розв’язання задач, варіанти задач для самостійної роботи.
Навчальний посібник призначений для підготовки бакалавра галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 261 «Пожежна безпека», а також для курсантів, студентів та слухачів пожежно-технічних закладів вищої освіти III, IV рівня акредитації.
Навчальний посібник також може бути корисний для практичних працівників, які працюють в галузі пожежної безпеки, фахівців науково-дослідних та проєктних організацій при проєктуванні та розрахунку відповідних систем протипожежного захисту.
ВОВК Сергій - Будівлі та споруди і їх поведінка в умовах пожежі. Навчальний посібник. – Львів: ЛДУБЖД, 2015. – 299 с.
 
У навчальному посібнику подано будівельні конструкції та матеріали які є базою сучасної будівельної індустрії і застосовуються в промисловому, цивільному та сільськогосподарському будівництві для будівель і інженерних споруд різного призначення.
При дії високих температур в умовах пожежі міцність будівельних конструкцій знижується, а іноді відбувається їх руйнування, в зв'язку з чим забезпечення межі вогнестійкості будівельних конструкцій за нормами е однією з найважливіших задач.
Дисципліна "Будівельні матеріали і конструкції та їх поведінка в умовах пожежі " вивчає поведінку та фізико-механічні властивості будівельних матеріалів та конструкцій при нормальних і високих температурах, основи проектування будівель та споруд та будівельних конструкцій. Невід'ємною частиною оволодіння дисципліною є знання нормативних документів з проектування будівельних конструкцій при дії експлуатаційних навантажень, а також з урахуванням пожежі. Матеріал у посібнику узгоджено з вимогами діючих нормативних документів.
Навчальний посібник призначений для користування курсантами, студентами та слухачами вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки «Пожежна безпека» та «Цивільний захист».
Довідник рятувальника на випадок виникнення надзвичайних ситуацій з небезпечними хімічними речовинами: За заг. ред. В.І. Балоги. – [уклад. Баланюк В.М., Винявська Г.Ф., Квашук В.П., Ковалишин В.В., Петрова М.А., Падик Г.М., Степова К.В., Ференц Н.О., Щербина О.М., Юрим М.Ф.] -– Львів, СПОЛОМ, 2012. 712 с.

Довідник містить інформацію про 698 хімічно- та пожежонебезпечних речовин, які найчастіше застосовуються на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки, а саме про їх основні фізичні та хімічні властивості, особливості пожежної небезпеки, засоби захисту, шляхи надання медичної допомоги при ураженні або отруєнні, способи нейтралізації зазначених речовин. Довідник може використовуватись при аварії або пожежі, які супроводжуються горінням або викидом хімічних речовин.
Довідник може бути корисний при розв’язанні задач, написанні курсових проєктів, виконанні кваліфікаційних робіт бакалавра галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 261 «Пожежна безпека», а також для курсантів, студентів та слухачів пожежно-технічних закладів вищої освіти III, IV рівня акредитації.
Довідник також може бути корисний для практичних працівників, які працюють в галузі пожежної безпеки, фахівців науково-дослідних та та проєктних організацій при проєктуванні та розрахунку відповідних систем протипожежного захисту.
Кушнір А.П. Автоматичні сповіщувачі систем пожежної сигналізації. Навчальний посібник. – Львів: ВОНДРВР ЛДУ БЖД, 2012. – 186 с.
 
У навчальному посібнику розглянуто загальну структуру систем пожежної сигналізації та класифікацію пожежних сповіщувачів. Описано різні типи сучасних пожежних сповіщувачі та принципи їх побудови. Коротко наведено теорію нечітких множин із застосуванням її у реалізації пожежних сповіщувачів. Побудовано тепловий пожежний сповіщувач в основу роботи якого закладено теорію нечітких множин. Показано як можна використовувати сучасний математичний апарат МАТLAB для моделювання режимів роботи пожежних сповіщувачів. Значну увагу приділено проектуванню, монтажу та технічному обслуговуванню систем пожежної сигналізації, згідно з ДБН В.2.5-56 та ДСТУ-Н CEN/TS 54-14.
Призначений для курсантів та студентів пожежно-технічних  навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, а також може бути корисний для бажаючих самостійно ознайомитися з різними типами сучасних пожежних сповіщувачів та новітніми технологіями їх побудови.
Марущак Я.Ю., Лозинський А.О., Кушнір А.П.  Динаміка двомасових систем стабілізації режиму в електродугових печах. Могографія. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 224 с.
 
Монографія присвячена синтезу системи автоматичного керування переміщенням електродів, яка формує задані динамічні характеристики і, тим самим, покращує техніко-економічні показники роботи дугових сталеплавильних печей. Синтез таких систем здійснено на основі розроблених методів, які враховують нулі їх передавальних функцій. Запропоновано уточнені математичні моделі механізму переміщення електродів, як об’єкта регулювання, які дозволяють враховувати їх основні конструктивні особливості під час синтезу. Значна увага приділена побудові спостерігачів та розроблена методика усунення нулів їх передавальних функцій.
Буде корисно для науковців, спеціалістів та інженерно-технічних працівників з теорії та практики електромеханічних систем, зокрема стосовно процесу керування печами електродугового нагріву, а також аспірантам, магістрам, інженерам та студентам відповідних спеціальностей.
Кравець І.П. Протипожежний захист електрообладнання та електричних мереж. Навчальний посібник. – Львів: ЛДУБЖД, 2010. – 216 с.

У навчальному посібнику подано загальні відомості про енергосистеми, електромережі та електроосвітлення; вказані типові причини пожеж від електроустановок та протипожежні вимоги і захист при їх експлуатації; показано методику та послідовність визначення відповідності електрообладнання навколишньому середовищу, виходячи з класифікації приміщень та параметрів наявних в них паро-, газо-, пило-повітряних сумішей, рідин та твердих матеріалів.
Матеріал у посібнику узгоджено з вимогами діючих нормативних документів.
Навчальний посібник призначений для користування курсантами, студентами та слухачами вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки «Пожежна безпека» та «Цивільний захист». Він також може бути корисним для професорсько-викладацького складу та фахівців цивільного захисту.
Павлюк Ю.Е., Ференц Н.О. Аналіз пожежної небезпеки технологічних процесів виробництв: навчальний посібник. Львів, ЛДУБЖД, 2008. 170 с.

У навчальному посібнику викладено основи вибухопожежонебезпеки процесів і апаратів, методику аналізу пожежної небезпеки та методи забезпечення вибухопожежобезпеки технологічних процесів виробництв. Розглянуто умов утворення горючого середовища в апаратах, в приміщеннях, при пошкодженні технологічного обладнання з розрахунковим визначенням вибухопожежонебезпечних концентрацій горючих речовин та проведення профілактичних заходів. Проаналізовано виробничі джерела запалювання, умов і причин їх виникнення та заходи профілактики. Розглянуто шляхи поширення пожежі та умови, що ускладнюють гасіння пожежі.
Навчальний посібник призначений для підготовки бакалавра галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 261 «Пожежна безпека», а також для курсантів, студентів та слухачів пожежно-технічних закладів вищої освіти III, IV рівня акредитації.


 
Павлюк Ю.Е., Ференц Н.О. Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою: навчальний посібник. Львів, ЛДУБЖД, 2008. 96 с.

У навчальному посібнику викладено теоретичні основи визначення категорії приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною і пожежною небезпекою, приведено методику розрахункового визначення категорій згідно з вимогами нормативних документів, показано приклади розв’язання задач, завдання для самостійної роботи.
Навчальний посібник призначений для підготовки бакалавра галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 261 «Пожежна безпека», а також для курсантів, студентів та слухачів пожежно-технічних закладів вищої освіти III, IV рівня акредитації.
Навчальний посібник також може бути корисний для практичних працівників, які працюють в галузі пожежної безпеки, фахівців науково-дослідних та проєктних організацій, які визначають категорії приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною і пожежною небезпекою.
  Гуцуляк Ю.В., Юзьків Т.Б., Дворянин І.В., Башинський О.І. 
Розрахунок вогнестійкості залізобетонного перекриття: Навчальний посібник. 2008. – 70 с.

 
У навчальному посібнику викладені методики розрахунку вогнестійкості залізобетонних конструкцій (збірних та монолітних перекриттів за втратою несучої спроможності та теплоізолювальної спроможності). Містить необхідні довідкові матеріали.
Демчина Б.Г., Шналь Т.М., Лоза М.З., Шевчук А.О. Посібник з основ теорії горіння: Навчальний посібник – Львів: НУ «ЛП», 2002. – 108 с.
 
У навчальному посібнику викладено основи горіння, механізм перетворення горючих речовин в умовах пожежі, описана схильність речовин до самозаймання, самоспалахування. Розглянуто питання оцінки пожежної небезпеки горючих речовин та матеріалів, основні закони та теорії процесів горіння, методики розрахунку окремих параметрів цих процесів.
Посібник призначений для студентів напряму «Пожежна безпека».

Міллер О.В., Парубок О.М., Харчук А.І. Навчальний посібник розкриває тематику навчального курсу з предмету «Організація пожежно-профілактичної роботи», який викладається у вищих навчальних закладах системи МНС України. В ньому розкриті основні поняття з організації протипожежного захисту та пожежної безпеки, визначені загальні положення організації роботи органів державного пожежного нагляду, підприємців та осіб, відповідальних за пожежну безпеку.

Навчальний посібник розрахований на курсантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів МНС України, широке коло фахівців з наглядово-профілактичної діяльності підрозділів МНС України та керівників різних рівнів і форм господарювання в Україні.

Міллер О.В. В практичному посібнику висвітлені питання, які вивчаються курсантами, студентами і слухачами вищих навчальних закладів техногенного та пожежного профілю на підставі діючих законодавчих нормативно-правових актів, правил пожежної безпеки, наказів, інструкцій та інших документів.
Цей посібник може бути використаний для широкого кола фахівців з наглядово-профілактичної діяльності підрозділів Державної інспекції техногенної безпеки України, керівників різних рівнів і форм господарювання та осіб, що відповідають за забезпечення техногенної і пожежної безпеки.
Міллер О.В. Довідник розрахований на курсантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів України в галузі безпеки людини з метою підвищення якості підготовки фахівців за напрямом «Пожежна безпека» і може бути використаний для широкого кола фахівців з наглядово-профілактичної діяльності підрозділів ДСНС України, інших міністерств, відомств та служб, державних та приватних організацій які, займаються питаннями, безпеки у всіх її сферах.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02