Олімпіади

2021 рік

30 жовтня 2021 року студенти 2-го курсу Малькевич Роман КБ-24, Сахан Петро КБ-21 взяли участь у щорічній Міжнародній олімпіаді з програмування Proggy-Buggy Contest 2021.  Змагання проходили в онлайн-форматі.
На олімпіаді чекали на учнів, студентів, розробників, тестувальників та всіх азартних людей, що мають уявлення, як пишуться програми, знають, що таке «консольні додатки» і стандартні потоки введення/виводу.
Завдання були нескладними, їх будо 13, а часу — всього 42 хвилини.
Мова завдань олімпіади — англійська.
Розв'язання будь-якого завдання — це консольний додаток, вихідний текст якого потрібно було надіслати на сервер перевірки, обравши з переліку одну з мов програмування (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript тощо).
Рішення перевірялись автоматично на єдиному для усіх учасників сервері.

18 вересня 2021 року студенти кафедри управління інформаційною безпекою взяли участь у І-му відбірковому етапі студентської першості світу з програмування ІСРС-2021 у південно-східній Європі, який проходив у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Команда  1 (Ленчук Дмитро КБ-41, Малькевич Роман КБ-24, Сахан Петро КБ-21)
Команда 2 (Гончарова Дарія КБ-41, Козак Святослав КБ-41, Шахуб Самір КБ-41)

Команда 1 виборола першість та переходить у ІІ-й відбірковий етап ІСРС-2021, який відбудеться 16 жовтня 2021 року.

2020 рік
18 грудня 2020 року кафедрою проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика».
У заході взяли участь курсанти та студенти спеціальностей «Кібербезпека» та «Комп’ютерні науки». У якості практичних завдань учасникам було запропоновано вирішення актуальних прикладних завдань із використанням різних мов програмування (Python, C #, Java). У ході роботи олімпіади, учасники представили оригінальні шляхи вирішення запропонованих завдань.
За підсумками олімпіади перемогу виборов студент Мельцов Валерій (група КБ-21), студенти Кунинець Михайло (група КН-31) та Кісіль Олег (група КН-11) зайняли друге місце, а студенти Гочарова Дарія (група КБ-21), Раник Андрій (група КН-21) та Пахомов Богдан ( група КБ-31) - третє місця відповідно. Також грамотою було нагороджено Смика Дениса (група КБ-31) за креативний підхід до розв’язання завдання олімпіади.

26 травня 2020 року кафедрою проведено інтелектуальну он-лайн гру «ІТ_QUIZ». В он-лайн грі взяли участь команди нашого Університету. Кожна команда налічувала по 4-8 учасників, що комунікували під час квізу між собою, використовуючи різноманітні сиcтеми конференц-зв’язку. Для команд-учасниць кафедра управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій підготувала 36 різноманітних запитань, присвячених тематиці інформаційних технологій. Гра проходила у 6 турів та була трансльована через систему Zoom. За виділений час учасники квізу відповідали на питання та надсилали їх за допомогою завчасно підготовлених Google-форм.
Івент проведений за підтримки компаній SoftServe та GlobalLogic, предасвники яких виступили з мотиваційним зверненням до студентів Університету та надали заохочувальні призи для переможців першої он-лайн інтелектуальної гри на ІТ-тематику.
Результати «ІТ-QUIZ»:
1 місце: збірна команда навчальної групи КН-31 (спеціальність «Комп’ютерні науки»)
1 місце: збірна команда навчальної групи КБ-21 (спеціальність «Кібербезпека»)
2 місце: збірна команда навчальної групи КН-21 (спеціальність «Комп’ютерні науки»)
2 місце: збірна команда навчальної групи КБ-21 (спеціальність «Кібербезпека»)
3 місце: збірна команда навчальної групи КН-11 (спеціальність «Комп’ютерні науки»)

3 квітня 2020 року кафедрою проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформатика». Участь в олімпіаді взяли 13 студентів та курсантів нашого навчального закладу, які навчаються за спеціальностями «Комп’ютерні науки» та «Кібербезпека».  Олімпіадними завданнями  були прикладні задачі різної складності із використанням зручної для них мови програмування (Java, Python, C++, C#).

За результатами напруженої боротьби було визначено основних переможців, зокрема:
І місце -
Кунинець Михайло – група КН-21

ІІ місце -
Дзень Віталій – група КН-21
Шахуб Самір – група КБ-11

ІІІ місце -
Тарапата Надія – група КН-21
Малінін Владислав – група КБ-21
Пахомов Богдан – група КБ-21

За сприяння сектору зав’язків з громадськістю переможців олімпіади нагороджено заохочувальними подарунками. Крім того, переможці І туру отримали можливість представляти Університет у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисциплін «Інформатика» та «Програмування».